Plovoucí paláce: 5 nejdražších superjachet světa

Luxusní jachta není jen dopravním prostředkem, ale také symbolem bohatství a statusu, který si mohou dovolit pouze ti nejbohatší lidi světa.
13.08.

Drake má první face tattoo

Drake si pod okem nechal vytetovat iniciály své matky "S.G.", které jsou výrazem úcty k jeho matce Sandře Graham.
13.08.

Odveta na spadnutí: Procházka vs. Teixeira

Zápasník Jiří Procházka se dohodl s Gloverem Teixeirou na odvetném titulovém souboji. Podle slov českého šampiona polo-těžké váhy by měl duel proběhnout na galavečeru UFC 282, který se koná 10. prosince 2022 v Las Vegas. Nejprestižnější MMA organizace světa ale musí zápas ještě oficiálně potvrdit.
12.08.

Roger Federer plní svůj starý slib

Před US Open 2017 položil Rogeru Federerovi mladý fanoušek a tenisový talent Izyan Ahmad velmi zvláštní otázku: Nemohl by tenisový maestro zůstat herně činný tak dlouho, aby si malý „Zizou“ mohl jednou sám zahrát proti svému velkému idolu? „Budu,“ slíbil tehdy Federer. O pět let později a ve…
12.08.

To nejlepší z kodaňského fashion weeku

V úterý odstartoval Copenhagen Fashion Week a v podání místních mužů přinesl pověstný skandinávský minimalismus. Podívejte se s námi na to, jaké trendy vládnou v ulicích Kodaně během maratonu módních přehlídek na sezónu jaro/léto 2023.
12.08.

Somewhere over the rainbow

Blake Kuwahara už pár let dovedně osciluje na hraně optometrie (vystudoval UC Berkeley) a zákulisím Hollywoodu. Design jeho brýlí naposledy zazářil na tvářích protagonistů seriálu UNCOUPLED (v hlavní roli Neil Patrick Harris) a pozornost médií strhl pozoruhodným počinem – navrhl historicky první…
12.08.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best