CEO dresscode: Proč miliardáři neutrácejí za oblečení?

Nejbohatší lidé světa by jistě mohli utrácet astronomické sumy za luxusní oblečení, opak je však pravdou. Považují to totiž za zbytečný výdaj. Koneckonců nošení značkových oděvů jim na úspěchu nepřidá.
12.08.

Chris Hemsworth: Láska jako hrom

Stejně jako řada hollywoodských hvězd před ním nepochází Chris Hemsworth z USA, ale z Austrálie. Zpočátku hrál malé role v televizních seriálech, ale ve svých 21 letech prorazil v telenovele Home and Away. Předtím, než se Chris přestěhoval za oceán, hrál surfaře a sportovního plavce Kima Hydea v…
11.08.

Kam chodí Justin Bieber na zmrzlinu během turné?

Na začátku týdne navštívili Justin a Hailey Bieberovi město na řece Limmat. Pár byl fanoušky spatřen se svými třemi členy ochranky na curyšském nábřeží.
10.08.

Filmy Antonia Banderase, po jejichž zhlédnutí si zamilujete španělskou kinematografii

Dětský sen Antonia Banderase stát se slavným fotbalistou v rodném Španělsku překazilo zranění. Další přání se mu naštěstí (pro nás všechny) splnilo - vystudoval herectví a stal se z něj světově uznávaný herec.
10.08.

Souboj stylů: Proč tolik obdivujeme nudně oblečené celebrity?

Od "Sandlercore" Adama Sandlera až po módně fobický styl Roberta Pattinsona. Normálnost je v současnosti překvapivější než výstřednost.
09.08.

Hvězdný režisér Lars von Trier trpí Parkinsonovou chorobou

Larsu von Trierovi byla diagnostikována Parkinsonova nemoc. Informoval o tom v pondělí dánský rozhlas DR s odvoláním na produkční společnost Zentropa, která dánského filmaře zastupuje. Podle zprávy je však režisér navzdory diagnóze v dobré náladě. Kvůli příznakům se léčí, v práci na mini hororové…
09.08.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best