David Kozma: Je lepší být hvězdou Oktagonu než nikdo v UFC

David "Růžový panter" Kozma do 17 let trénoval judo, toužil ale po reálnějším boji. Přestoupil do tehdy málo známé MMA a dnes vládne organizaci Oktagon, drží pás šampiona welterové váhy. Za poslední rok ve třech epických bitvách obhájil titul šampiona.
10.10.

Pavol Dendis: Muž dnes ustupuje ze své toxické maskulinity

Pavol Dendis je úspěšným módním návrhářem z Bratislavy. Reálnými prvky moderního oděvu jsou v jeho vnímání symbolismus, tradice a udržitelnost. A na jeho práci je to vidět. Inspiruje se mytologií, duchovním životem, ale také folklórem svého rodného kraje Oravy.
09.10.

Delfíni a člověk

Delfíni jsou svým sociálním chováním ještě podobnější lidem, než se dosud předpokládalo. Svým chováním však sledují jiné cíle než lidé.
09.10.

Expl0ited: Zdravá míra sebelásky pomůže naplnit váš potenciál

Influencer Peter Altof začínal originálními komentáři při hraní počítačových her a postupně se stal na Youtube druhým nejsledovanějším Slovákem. Dnes už mají jeho videa mnohem širší záběr, ve své domovině je celebritou, vydal sbírku básní a začal podnikat v gastronomii.
08.10.

Opravdu nosí všichni sérioví vrazi stejné brýle?

Mnozí se nad tím v minulých letech pozastavovali natolik, že diskuzní fóra na internetu jsou plná konverzací na toto téma. A v těchto dnech, kdy je nový seriál Dahmer s Evanem Petersem v hlavní roli nejsledovanějším pořadem Netflixu, se otázka znovu vynořila: Opravdu mají všichni sérioví vrazi…
08.10.

V těchto bývalých věznicích můžete přenocovat

Dříve ponuré vězení, dnes moderní hotel: Představujeme pět ubytovacích zařízení, kde můžete strávit noc v bývalé cele - aniž byste byli pod zámkem.
07.10.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best