Matěj Kretík: Při tréninku bojového umění poznáte skutečný charakter člověka

Marketingový specialista, podnikatel, pořadatel nejrůznějších akcí a eventů Matěj Kretík pracoval s DJ Nuffem, pomáhal hvězdám jako jsou NobodyListen nebo Johny Machette, ale v poslední době je nejvíce vidět jako člen manažerského týmu fenoménu nejen české MMA Jiřího Procházky.
07.10.

Jared Leto bude hrát Karla Lagerfelda v novém filmu

Hvězdné obsazení: Hlavní roli v plánovaném životopisném filmu o návrháři Karlu Lagerfeldovi ztvární hollywoodská hvězda Jared Leto.
07.10.

5 škodlivých následků nedostatku spánku

Stačí jediná probdělá noc a vaše nálada, soustředění, pozornost a výkonnost mohou nedostatkem spánku utrpět.
06.10.

To je gól! Off-White hrdým sponzorem týmu AC Milán

Iniciativa vychází z myšlenky Virgila Abloha "I Support", kdy se hráči i diváci zavazují k podpoře celé řady ideálů v rámci konceptu "WEAR YOUR HEART ON YOUR SLEEVE".
06.10.

Majitelé firmy Section: Úspěch nelze definovat penězi

Vojta a Zbyněk stojí za frontami před obchodem Section v centru Prahy. Prodávají limitované značkové kolekce bot a oblečení, které jinde neseženete. Kromě toho šijí i vlastní kousky - trička, mikiny, kšiltovky. I ty se vyprodají během pěti minut.
06.10.

Nezapomenutelná Bond girl

Před 60 lety byl do kin uveden první film ze série s tajným agentem Jamesem Bondem. Díky filmu „Dr. No“ se Ursula Andress z Bernu stala přes noc světovou hvězdou. Její přítelkyně, královna diskoték Amanda Lear, jí k výročí blahopřeje portrétní kresbou.
05.10.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best