Mars na zápěstí

Hodinky NASA x Interstellar Red 3.721 mají kapsli, která obsahuje skutečný marťanský prach - a stojí méně než 500 eur.
05.10.

David Duc: Nejdůležitější je umět si v životě položit správnou otázku

Do 10 let vyrůstal ve Vietnamu, poté se přestěhoval s rodiči do Česka a vrhl se na práci se sociálními sítěmi. Stal se influencerem, později školitelem a vyhledávaným odborníkem na marketing. Vlastní agenturu tiktokuj.cz a s další firmou propojuje české a vietnamské byznysy.
05.10.

Jan Strach: Máme v rapu monopol

Začal jako kameraman a režisér, natáčel videoklipy pro Rytmuse, Yzomandiase a další. Později začal ve světě hudby podnikat, je spolumajitelem magazínu The Mag, majitelem obchodu Second Market. Na svou rappovou platformu Most Wanted si zve interprety z celého světa a šéfuje své vlastní produkci Beze…
05.10.

Co všechno se dělo na tajné show Kanyeho Westa v Paříži

Od trička s nápisem „White Lives Matter“ přes YZY boots až po hlášku „Bernard Arnault is my new Drake“: rekapitulujeme YZY SEASON 9.
04.10.

Jaroslav Vích: Česká móda už nejsou jen sandály s ponožkama

Spolu s dalšími dvěma mladými módními návrháři, Ninou Dvořákovou a Annou Ryšánkovou, tvoří student UMPRUM Jaroslav Vích módní značku Jarda Praha. Utahují si ze snobské fashion scény i sami ze sebe a to tak dobře, že se dostali do nominací na objev roku cen Czech Grand Design.
04.10.

Sex na plátně - v těchto 7 filmech byl skutečný

Je dobře známo, že kaskadérské kousky ve filmech provádějí jen ti obzvláště odvážní herci. Když dojde na sex, vášeň a vzrušení párů na obrazovce, je obvykle hrané - nebo si to alespoň myslíme, protože v některých filmech byl sex skutečný.
04.10.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best