Sandals Fashion

Trendy sandály 2022: Nejlepší letní boty pro muže

Nechcete se v létě obejít bez sandálů, a přitom stále chcete vypadat cool?
26.06.
Bill Gates NFT

Bill Gates odsoudil NFT

Americký miliardář a spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates si zažertoval na téma NFT a zkritizoval je za to, že nepřinášejí společnosti žádný užitek. Kryptoměny a digitální sběratelské předměty jsou podle jeho názoru založeny na "teorii většího hlupáka" a lidé by při obchodování s nimi měli být…
26.06.
Daniel Arsham

Vše, co zatím víme o módní značce Daniela Arshama

Od návrhu unikátního modelu Porsche se společností Stone Island, vytvoření sochy helmy s Lewisem Hamiltonem přes nesčetné projekty se společností Tiffany & Co. až po spolupráci na teniskách se značkami jako je Dior, adidas Originals a Suicoke, 41letý umělec rozhodně nezpomaluje a představuje svou…
26.06.
Princ William Royal Family

Princ William slaví 40. narozeniny

Z plachého roztomilého princátka vyrostl v zodpovědného otce tří dětí. Vévoda z Cambridge překročil důležitý životní milník. Slaví 40. narozeniny. Přinášíme vám osm zajímavostí, které jste o něm určitě nevěděli.
26.06.
Justin Bieber

Ramsay-Huntův syndrom: Nemoc, kterou trpí i Justin Bieber

Kanadský zpěvák trpí vážným zdravotním problémem, lékaři mu diagnostikovali Ramsayův-Huntův syndrom. Následkem nemoci zpěvákovi ochrnula polovina obličeje.
26.06.
six pack

5 největších mýtů o six-packu

Co podporuje vznik břišních svalů a co jim brání? Vyvracíme nejčastější mýty, které jsou příčinou toho, proč je stále nemáte.
26.06.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best