Don’t do drugs - just watch! Toto jsou nejlepší filmy o drogách

Doba je těžká. Rostoucí inflace, válka na Ukrajině, nejraději byste se teď přenesli někam daleko. Někam do teplých krajin. Dalo by se také říct - k pocitu, jaký si člověk představuje po požití drog. Ale protože se nám drogy samozřejmě hnusí, raději se díváme, jak se jim v umění oddávají jiní.
27.08.

Ricciardo předčasně končí v McLarenu

Po dvou letech je konec. McLaren potvrdil, že Daniel Ricciardo na konci roku u týmu končí. A to i přesto, že Australan má smlouvu až do roku 2023.
27.08.

Rapper Bad Bunny vás zve na krátký výlet jeho vlastní leteckou společností

Úspěšná spolupráce mezi značkou Adidas a Bad Bunnym, rapperem a reggaetonovou hvězdou z Portorika, který se nedávno objevil i před kamerou po boku Brada Pitta v hollywoodském trháku Bullet Train, vstupuje do nového kola - a startuje. Adidas x Bad Bunny posouvají svou spolupráci do nových výšin a…
26.08.

Neočkovaná tenisová hvězda Novak Djokovič vynechává US Open

Novak Djokovič doufal až do samého konce. Teď už je to jasné, Srb se US Open nezúčastní. Na seznamu hráčů definitivně chybí.
26.08.

Elton John poprvé představil svůj duet s Britney veřejnosti

Píseň Hold Me Closer má být ve skutečnosti vydána až v pátek. Přesto ji však britský zpěvák Elton John zazpíval v předstihu v restauraci ve francouzském Cannes.
25.08.

První lásky

Editor-in-chief Petr Matějček představuje zářijové vydání.
25.08.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best