Postřelil ASAP Rocky svého kamaráda? Rapper se musí zodpovídat před soudem.

Proti rapové hvězdě ASAP Rockymu jsou vznesena závažná obvinění: Svého kamaráda údajně ohrožoval zbraní a nakonec dokonce vystřelil jeho směrem.
19.08.

Kolik pohybu potřebujete, abyste se cítili lépe?

Studie State of Mind Index společnosti Asics provedená v 16 zemích světa prokázala, že vám k tomu bude stačit pouhých 15 minut denně.
19.08.

Pořídila jsem si digitální nemovitosti v Metaverzu: Co s nimi mám teď dělat?

V posledních týdnech jsem strávila většinu večerů u notebooku. Mluvila jsem, nadávala a držela si palce, a to vše jen proto, abych mohla přihazovat na nemovitosti, po kterých byla velká poptávka. Ne v Mnichově, Berlíně nebo Hamburku, ale v Metaverzu. Je boom digitálních nemovitostí další šancí, jak…
18.08.

Druhá svatba JLo a Bena Afflecka je na spadnutí

Jennifer Lopez a Ben Affleck se vzali 18 let po svých prvních zásnubách na tajném obřadu v Las Vegas. Ale okouzlující pár touží po další oslavě. Druhá svatba bude podle všeho trvat několik dní.
18.08.

10 neobvyklých barů, kam se vyplatí vyrazit na skleničku

Nic proti vašemu oblíbenému baru nebo hospodě na růžku. Potkáte se tam s přáteli, filozofujete a diskutujete o večeru, vidíte nové tváře a dobře se pije. Chodíte tam, protože barman má vždy dobrou náladu nebo číšník vždy ví, co se v okolí děje. Líbí se vám také prostředí - zkrátka si tu po práci…
17.08.

Jared Leto si založil sektu

Proslavil se jako frontman skupiny Thirty Seconds To Mars. Jednou za rok tráví víkend na soukromém ostrově se stovkami fanoušků. Záběry z akce v nás však silně evokují atmosféru sekty.
17.08.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best