Osvícení dobrotivého Ignacia

Šéfkuchař pražského Café Savoy František Skopec vám připomene, že jídlo nejsou jen recept, suroviny a chuť, ale i výsledek často dobrodružného příběhu.
14.08.

A$AP Relli potvrdil, že je obětí střelby rappera A$AP Rockyho a podal na něj žalobu

Bývalý člen skupiny A$AP Mob Terell Ephron alias A$AP Relli se přihlásil jako muž, kterého A$AP Rocky údajně loni v listopadu postřelil, a podal na svého nejlepšího kamaráda ze střední školy občanskoprávní žalobu za napadení, ublížení na zdraví a emocionální újmu.
13.08.

Drake má první face tattoo

Drake si pod okem nechal vytetovat iniciály své matky "S.G.", které jsou výrazem úcty k jeho matce Sandře Graham.
13.08.

Odveta na spadnutí: Procházka vs. Teixeira

Zápasník Jiří Procházka se dohodl s Gloverem Teixeirou na odvetném titulovém souboji. Podle slov českého šampiona polo-těžké váhy by měl duel proběhnout na galavečeru UFC 282, který se koná 10. prosince 2022 v Las Vegas. Nejprestižnější MMA organizace světa ale musí zápas ještě oficiálně potvrdit.
12.08.

Roger Federer plní svůj starý slib

Před US Open 2017 položil Rogeru Federerovi mladý fanoušek a tenisový talent Izyan Ahmad velmi zvláštní otázku: Nemohl by tenisový maestro zůstat herně činný tak dlouho, aby si malý „Zizou“ mohl jednou sám zahrát proti svému velkému idolu? „Budu,“ slíbil tehdy Federer. O pět let později a ve…
12.08.

To nejlepší z kodaňského fashion weeku

V úterý odstartoval Copenhagen Fashion Week a v podání místních mužů přinesl pověstný skandinávský minimalismus. Podívejte se s námi na to, jaké trendy vládnou v ulicích Kodaně během maratonu módních přehlídek na sezónu jaro/léto 2023.
12.08.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

#man at his best