07.12.

Elon Musk po šokujících výrocích o Hitlerovi zablokoval Kanyeho Westa na Twitteru

Americký rapper Kanye West, který se zdiskreditoval svými antisemitskými výroky, opět vyvolal pobouření. Jeho účet na…
07.12.

Pivo spojuje

Staletí zkušeností, nezaměnitelná chuť i nejmodernější technologie. Celých 441 let ryzí hořkosti, která k pivu patří už…
06.12.

Když si tady objednáte Uber, vyzvedne vás sob

Ve finském Laponsku vás v prosinci zimní krajinou sveze Uber jiného druhu: sob se saněmi.

Michal Yaksha Novotný: Muž by měl hlavně držet slovo

Michal „Yaksha” Novotný se věnoval thajskému boxu, a když ho přestal bavit, založil hiphopový label Fuck Them. Se jmény jako Gleb nebo Haha Crew postupně ovládl slovenskou scénu, získal 14 platinových desek, prosadil se v Česku a dokonce v USA, kde je s ním spojeno např. jméno rappera Tekashiho…
11.10.

Nákladní vozy od Tesly jako první obdrží Pepsi

Ačkoliv byl první prototyp Tesla dodávky odhalen už v roce 2017, její vývoj trval ještě několik dalších let. První kusy nákladních elektromobilů, které by měly na jedno nabití ujet až 800 kilometrů, by podle Elona Muska měla dostat společnost Pepsi už 1. prosince.
10.10.

David Kozma: Je lepší být hvězdou Oktagonu než nikdo v UFC

David "Růžový panter" Kozma do 17 let trénoval judo, toužil ale po reálnějším boji. Přestoupil do tehdy málo známé MMA a dnes vládne organizaci Oktagon, drží pás šampiona welterové váhy. Za poslední rok ve třech epických bitvách obhájil titul šampiona.
10.10.

Pavol Dendis: Muž dnes ustupuje ze své toxické maskulinity

Pavol Dendis je úspěšným módním návrhářem z Bratislavy. Reálnými prvky moderního oděvu jsou v jeho vnímání symbolismus, tradice a udržitelnost. A na jeho práci je to vidět. Inspiruje se mytologií, duchovním životem, ale také folklórem svého rodného kraje Oravy.
09.10.

Delfíni a člověk

Delfíni jsou svým sociálním chováním ještě podobnější lidem, než se dosud předpokládalo. Svým chováním však sledují jiné cíle než lidé.
09.10.

Expl0ited: Zdravá míra sebelásky pomůže naplnit váš potenciál

Influencer Peter Altof začínal originálními komentáři při hraní počítačových her a postupně se stal na Youtube druhým nejsledovanějším Slovákem. Dnes už mají jeho videa mnohem širší záběr, ve své domovině je celebritou, vydal sbírku básní a začal podnikat v gastronomii.
08.10.

#man at his best