07.12.

Elon Musk po šokujících výrocích o Hitlerovi zablokoval Kanyeho Westa na Twitteru

Americký rapper Kanye West, který se zdiskreditoval svými antisemitskými výroky, opět vyvolal pobouření. Jeho účet na…
07.12.

Pivo spojuje

Staletí zkušeností, nezaměnitelná chuť i nejmodernější technologie. Celých 441 let ryzí hořkosti, která k pivu patří už…
06.12.

Když si tady objednáte Uber, vyzvedne vás sob

Ve finském Laponsku vás v prosinci zimní krajinou sveze Uber jiného druhu: sob se saněmi.

Majitelé firmy Section: Úspěch nelze definovat penězi

Vojta a Zbyněk stojí za frontami před obchodem Section v centru Prahy. Prodávají limitované značkové kolekce bot a oblečení, které jinde neseženete. Kromě toho šijí i vlastní kousky - trička, mikiny, kšiltovky. I ty se vyprodají během pěti minut.
06.10.

Nezapomenutelná Bond girl

Před 60 lety byl do kin uveden první film ze série s tajným agentem Jamesem Bondem. Díky filmu „Dr. No“ se Ursula Andress z Bernu stala přes noc světovou hvězdou. Její přítelkyně, královna diskoték Amanda Lear, jí k výročí blahopřeje portrétní kresbou.
05.10.

Mars na zápěstí

Hodinky NASA x Interstellar Red 3.721 mají kapsli, která obsahuje skutečný marťanský prach - a stojí méně než 500 eur.
05.10.

David Duc: Nejdůležitější je umět si v životě položit správnou otázku

Do 10 let vyrůstal ve Vietnamu, poté se přestěhoval s rodiči do Česka a vrhl se na práci se sociálními sítěmi. Stal se influencerem, později školitelem a vyhledávaným odborníkem na marketing. Vlastní agenturu tiktokuj.cz a s další firmou propojuje české a vietnamské byznysy.
05.10.

Jan Strach: Máme v rapu monopol

Začal jako kameraman a režisér, natáčel videoklipy pro Rytmuse, Yzomandiase a další. Později začal ve světě hudby podnikat, je spolumajitelem magazínu The Mag, majitelem obchodu Second Market. Na svou rappovou platformu Most Wanted si zve interprety z celého světa a šéfuje své vlastní produkci Beze…
05.10.

Co všechno se dělo na tajné show Kanyeho Westa v Paříži

Od trička s nápisem „White Lives Matter“ přes YZY boots až po hlášku „Bernard Arnault is my new Drake“: rekapitulujeme YZY SEASON 9.
04.10.

#man at his best