EsquireMAN
EsquireMAN

DAY IN THE LIFE: Nobodylisten

Připravte se na zvukový zážitek jako žádný jiný! Vstupte do světa nekonečných hudebních možností s DJ a producentem NobodyListen. A co je jeho tajemstvím? Produkty MacBook Air 15" a AirPods Max od iSTYLE CZ – nadupaná kombinace hi-tech přístrojů, poskytující tvorbě umění a hudby nový rozměr.
31.07.

Aston Martin DB12 ukazuje, kde leží hranice fyziky

Existují supersportovní vozy a také Aston Martin. Čím je tato značka tak fascinující? Seznamte se s novým modelem DB12.
31.07.

Elon Musk se stěhuje do Alp - a takhle bláznivý bude jeho dům

Nejprve Elon Musk otřásl internetem novým logem Twitteru, pak jeho architekt prozradil, jak bude vypadat dům tohoto superbohatého muže, který právě plánuje v Alpách.
31.07.

Od Venoma po Lokiho: 10 nejsilnějších padouchů Marvelu

V marvelovském MCU jsou nejen X-Meni, Avengers a všichni ostatní superhrdinové, ale také celá řada padouchů: Loki, Magneto, Venom, Thanos... téměř nekonečný seznam. Dali jsme si tu práci a sestavili ty nejsilnější, nejpodlejší a nejničivější z nich.
31.07.

James Cameron prodává obrovské sídlo včetně přistávací plochy pro vrtulníky

"Režisér filmu Avatar James Cameron se loučí se svou luxusní vilou v Kalifornii. Nemovitost má najít nového majitele za 33 milionů dolarů.
30.07.

Drake koupil Tupacův prsten za milion dolarů

Thug life! V pátek se Drake prostřednictvím IG pochlubil svým nejnovějším cenným majetkem... a zároveň propagoval album Utopia Travise Scotta, které vyšlo o půlnoci, protože se objevuje v písni Meltdown, kde znovu rozjíždí svůj beef s rapperem Pushou T!
29.07.
EsquireMAN
EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

STORIES

Příběhy z konce světa, vrcholu slávy i kraje společnosti.

#man at his best