Home  /  Bulletin  /  Amorana dává zaměstnancům den volna na masturbaci

Amorana dává zaměstnancům den volna na masturbaci

Dnes v pátek 12. května dostává tým švýcarského internetového obchodu se sexuálními hračkami extra den volna "pro sebelásku". Místo zaměstnanců balí objednané balíčky management firmy.
12.05.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Amorana

Švýcarský internetový sexshop Amorana zavádí celofiremní "Den masturbace". V tento den dostanou zaměstnanci den volna navíc, aby se mohli zaměřit na sebelásku a duševní zdraví, uvádí se v prohlášení.

Společnost však nevyžaduje, aby její zaměstnanci tento den využili k masturbaci. Isabelle Schmid, vedoucí marketingu společnosti Amorana, vysvětluje: "Sebeláska má různé podoby a masturbace je jen jednou z nich. Je samozřejmě na každém, aby se rozhodl, jaký druh sebelásky chce."

Vedení se ujímá balení zásilek

Způsobí den volna navíc zpoždění objednávky? Ne, podle společnosti Amorana kampaň zákazníky neovlivní. Dobrovolníci z vedení společnosti budou v pátek 12. května ve skladu, aby zajistili, že všechny objednávky budou zabaleny a odeslány podle plánu. "Chceme dát našemu týmu den volna navíc, ale chceme se ujistit, že všechny objednávky zaručeně budou doručeny bez problémů," říká Schmid.

Tým byl z kampaně nadšený, prozrazuje vedoucí marketingu: "Naši zaměstnanci mají samozřejmě velkou radost z volného dne navíc. Kampaň podnítila ve firmě otevřený a upřímný dialog o duševním zdraví. "Obzvláště překvapený byl tým ve skladu, kterému tento den volna můžeme umožnit i díky dobrovolnému závazku vedení," říká Schmid.

Masturbation May vyrostl z Masturbation Day, který se poprvé konal v květnu 1995. Tehdy se jím oslavovalo, že masturbace se nově stala součástí sexuální výchovy na školách v USA. Cílem tohoto měsíce je vyvrátit mýty o sólo sexu a zvýšit povědomí o jeho psychických a zdravotních výhodách.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best