Home  /  Bulletin  /  Drake koupil Tupacův prsten za milion dolarů

Drake koupil Tupacův prsten za milion dolarů

Thug life! V pátek se Drake prostřednictvím IG pochlubil svým nejnovějším cenným majetkem... a zároveň propagoval album Utopia Travise Scotta, které vyšlo o půlnoci, protože se objevuje v písni Meltdown, kde znovu rozjíždí svůj beef s rapperem Pushou T!
29.07.2023
Text: Josef Šlaich

Začátkem týdne aukční síň Sotheby's oznámila, že v New Yorku prodala Tupacův prsten za 1 016 000 dolarů, čímž překonala původní odhady 200-300 tisíc dolarů a stal se tak „nejcennějším hiphopovým artefaktem, který byl kdy v aukci prodán“. Prsten je jediným kusem zakoupeným za více než 1 milion dolarů, což je v přepočtu 22 milionů korun.

Třpytivý 14 karátový prsten ve tvaru koruny je tvořen kombinací zlata, rubínů a diamantů a bude jistě vhodným doplňkem Drakeovy sbírky šperků. Mimochodem, v písni Meltdown rapuje o tom, že si nechal upravit řetízky, které si koupil od Pharrella!

Tupac byl v loňském roce Drakeovým umělcem číslo 1 v počtu streamů na Spotify, takže jeho flex odpovídá jeho fanouškovství.

Zesnulý rapper a autor hitu All Eyez On Me měl tento prsten na sobě během předávání cen MTV Video Music Awards v roce 1996... pro největšího fanouška je to nepopiratelně cenný kousek!

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best