Home  /  Bulletin  /  Drake má první face tattoo

Drake má první face tattoo

Drake si pod okem nechal vytetovat iniciály své matky "S.G.", které jsou výrazem úcty k jeho matce Sandře Graham.
13.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Drakeovi není tetovací jehla cizí a údajně má asi 35 tetování, z nichž mnohá vzdávají hold umělcům, kteří ho inspirují a povznášejí.

Na pravé paži kanadské superhvězdy je portrét Denzela Washingtona z filmu Mo' Better Blues z roku 1990 a portrét, který je považován za poctu jeho bývalé lásce Rihanně. Na druhé ruce má také masivní podobiznu Lil Wayna, šéfa Young Money, a nápis "BBK", který je pravděpodobně určen jeho příteli, britskému rapperovi Skeptovi. Drake má také dvě tetování R&B zpěvačky Sade a poctu zesnulé skvělé zpěvačce Aaliyah pod holubicí vedle slov "I love you, peace". Mezi další patří pocty Beatles, hvězdám NBA a odkazy na různá alba.

Na jeho motivech se objevuje i jeho rodina. Drake má na pravé paži vyobrazeného svého milovaného syna Adonise. Na tricepsu má zase tetování s otcovou fotkou, kterou si nechal vytetovat v roce 2014. Na zádech má také obrázek své matky, spolu s obrázky svého zesnulého strýce a babičky.

Jeho nejnovější tetování - pocta matce - je však Drakeovým prvním tetováním obličeje. Jednoduché tetování jejích iniciál je umístěné poblíž jeho oka. Drake obrázek sdílel na Instagramu a v popisku k němu uvedl jen "Sandra Gale".

Drakeova matka se ve skutečnosti jmenuje Sandra Graham (rozená Sher), ale předpokládá se, že tetování je na počest jeho matky. Níže se můžete na nové tetování blíže podívat a pak na klip, ve kterém ho tatér vytváří.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best