Home  /  Bulletin  /  Druhá svatba JLo a Bena Afflecka je na spadnutí

Druhá svatba JLo a Bena Afflecka je na spadnutí

Jennifer Lopez a Ben Affleck se vzali 18 let po svých prvních zásnubách na tajném obřadu v Las Vegas. Ale okouzlující pár touží po další oslavě. Druhá svatba bude podle všeho trvat několik dní.
18.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Jennifer Lopez a Ben Affleck se od 17. července, kdy se v Las Vegas vzali, oddávají milostnému veselí. Zdá se, že druhý pokus manželů po 18 letech od prvního zasnoubení konečně vyšel. Lopez by samozřejmě nebyla tou okouzlující Latinoameričankou, kdyby zústalo jen u malé, prosté svatby v Las Vegas. Proto se příští víkend chystá velká oslava, která potrvá tři dny, jak prozradil zasvěcený zdroj americkému internetovému portálu "Page Six“.

Tři dny oslav

Na seznamu hostů je rodina, přátelé a celebrity, jako je Matt Damon, moderátor Jimmy Kimmel, bratr Bena Afflecka Casey a herečka Drea de Matteo. Byli pozváni do sídla Bena Afflecka v Riceboro v Georgii. V pátek 19. srpna začnou zkušební večeří, v sobotu bude následovat obřad a velkolepý večírek a v neděli chtějí manželé zakončit svatbu brunchem se svými hosty. Podle informací je již známo, kdo bude mít tu čest nevěstu obléknout. Jennifer bude mít na sobě svatební šaty od návrháře Ralpha Laurena. Údajně byly zhotoveny v Itálii. Módní ikona to však sotva ponechá jen tak. Je pravděpodobné, že bude Jennifer Lopez každý den oslňovat své hosty novým outfitem. A tím se ženichovi splní jeho jediné přání, protože Ben Affleck má jediný cíl: „Všechno se bude točit kolem JLo. Ben chce, aby byla ve svůj velký den středem pozornosti.“

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best