Home  /  Bulletin  /  Jak přespat u Gwyneth Paltrow a ještě s ní povečeřet?

Jak přespat u Gwyneth Paltrow a ještě s ní povečeřet?

Gwyneth Paltrow vás nechá přespat ve svém vlastním designovém domě pro hosty. V ceně je také večeře s ní a manželem Bradem Falchukem.
12.08.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Airbnb

Zakladatelka Goop a herečka Gwyneth Paltrow na Instagramu oznámila, že na Airbnb pronajímá luxusní dům pro hosty ve svém sídle v kalifornském Montecitu. "Osamělost je lidská, ale v posledních letech zvýšená izolace a nedostatek pospolitosti ještě více roztříštily naše životy," napsala herečka na Instagramu.

Aby Paltrow nebyla na světě tak osamělá, zve nyní dvě osoby, aby strávily noc na jejím pětimilionovém sídle. Ale to není všechno: "I když možná začneme jako cizinci, doufám, že najdeme společnou řeč u chutného jídla," píše Paltrow. "Odpočiňte si u bazénu, vydejte se na jednu z mých oblíbených procházek a v koupelně samozřejmě najdete mé oblíbené produkty Goop, abyste si užili opravdu luxusní pobyt."

Večeře s Gwynnie a manželem Bradem Falchukem

Podnikatelka popisuje dům pro hosty, který se nachází na pozemku jejího sídla v Kalifornii, jako "útočiště pro relaxaci a duševní čistotu". Dům pro hosty si sama navrhla - včetně krbu, obrovské vany a dobře zásobeného baru. Ti, kteří si to přejí, mohou otevřít svou mysl při "řízené transcendentální meditaci".

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best