Home  /  Bulletin  /  Jeden a ten samý člověk: Těchto 10 hvězd jsou s plnovousem úplně jiní lidé

Jeden a ten samý člověk: Těchto 10 hvězd jsou s plnovousem úplně jiní lidé

Momentálně nosí hlavně vousy, hodně vousů: Leonardo DiCaprio
23.05.2023
Text: DANIEL SCHIEFERDECKER
Foto: Getty Images

Vlasy jsou vzrušující věc, s níž můžete zcela změnit sebe i svůj typ. To samozřejmě platí i pro vousy, které z vás mohou udělat úplně jiného člověka - a vědí to samozřejmě i velká jména showbyznysu, pro která je někdy nesmírně důležité vyklouznout ze své staré "role", k čemuž je často ideální nechat vousy volně růst nebo si je oholit.

Vousy sem a vousy tam: 10 hvězd s vousy a bez nich, co z nich dělá zcela nové lidi - od Drakea po Leonarda DiCapria


1. Jason Momoa

Jednou s a jednou zase bez. Jason Momoa je známý především s plnovousem - a to především proto, že se proslavil jako Aquaman a jako Khal Drogo v seriálu Hra o trůny a v obou případech nosil plnovous. Havajana však můžeme vidět i bez něj.

2. Drake

Platinový rapper Drake je také známý především vousy, samozřejmě vždy pečlivě zastřiženými. Ale Drake byl před svou rapovou kariérou také hercem v seriálech a v těchto sférách je uhlazenost prioritou - na všech úrovních.

3. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio se už dávno zbavil image teenagerského lamače dívčích srdcí, samozřejmě také kvůli svému věku. Přesto má pořád nějak ten dětský obličej, takže mu vousy dělají dobře a vypadá tak konečně přiměřeně svému věku.

4. Jeff Bridges

Jeff Bridges je nejen vynikající herec, ale také nadaný hudebník, o čemž se můžete přesvědčit ve filmu Crazy Heart, za který byl v roce 2010 oceněn Oscarem. Jeff Bridges je jedním z těch mužů, které znáte jen jako vousáče. Proto snadno vyvolá rozpaky, když je najednou nahoře bez.

5. Tom Selleck

Tom Selleck je pravděpodobně nejslavnější herec s knírkem vůbec. Nikdo nedokázal tak zpopularizovat knír jako on. Není divu, že bez jeho smetáčku vás hned napadne: Něco tu chybí!

6. Hugh Jackman

S vousy nebo bez nich - podle toho, co se mu objevuje na tváři, se z Hugha Jackmana stává úplně jiný muž. Bez vousů vypadá téměř zachovale, jako prototyp gentlemana, s plnovousem okamžitě získá vzhled outdoorového muže, který se osaměle toulá kanadskými lesy. Působivé.

7. Antonio Banderas

Antonio Banderas může nosit obojí: plnovous i být oholený. Ale buďme upřímní: strakatý šedý plnovous mu sluší mnohem víc.

8. Jamie Foxx

Jedním z mála lidí, kteří mohou nosit kozí bradku, aniž by vypadali úplně hloupě, je Jamie Foxx. A i když ji nechá sundanou - malý knírek u Foxxe vždycky zůstane. On se bez něj prostě neobejde.

9. Jake Gyllenhaal

Snad žádný jiný hollywoodský herec nemá tak dokonalou kombinaci vlasů, obočí a vousů jako Jake Gyllenhaal. Vše vypadá tak dokonale, jako by si objednal padnoucí sadu.

10. John Krasinski

John Krasinski je známý především jako Jim Halpert z mockumentary seriálu The Office, kde byl vždy bez vousů. Ale právě proto, že si ho všichni s touto rolí spojovali, Krasinski cítil, že je třeba trochu změnit typ, a tak si na chvíli nechal narůst plnovous. Jeho manželce, hollywoodské herečce Emily Blunt, se líbí tak jako tak.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best