Home  /  Bulletin  /  Johnny Depp se zamiloval do své právničky

Johnny Depp se zamiloval do své právničky

Podle zdrojů z webu US Weekly jde o právničku Joelle Rich, která herce zastupovala u soudního procesu s britským deníkem The Sun o urážce na cti.
23.09.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Proslýchá se, že ze všech možných žen chodí se svou právničkou. Je rok 2022 jeho šťastným rokem? Johnny Depp nejenže zvítězil nad Amber Heard ve velkém soudním sporu, ale prý se opět zamiloval. Šťastná žena: jeho právnička Joelle Rich.

„Přeskočila mezi nimi jiskra,“ prozradil jeden z jejich známých magazínu US Weekly. „Je to mezi nimi vážné.“ Rich Deppa hájila v roce 2018 v jeho velkém soudním sporu s deníkem Daily Mail, ale letos se soudního procesu hvězdy Pirátů z Karibiku s Amber nezúčastnilau. U soudu přesto seděla v publiku - jako podpora. „Neměla žádnou profesní povinnost tam být,“ říká hercův známý. Prozrazuje také, že se zpočátku scházeli zcela diskrétně v hotelích.

O Deppovi se již před časem říkalo, že je v dalším vztahu: Opakovaně se spekulovalo, že s Camille Vasquez tvoří skvělý pár, a to nejen po profesní stránce. Ale prý za tím nic nebylo. Vasquez tato tvrzení označila za „sexistická“. V červnu loňského roku řekla americkému časopisu People: „Na svých klientech mi velmi záleží a očividně jsme se velmi sblížili.“ Slovem „my“ však nemyslí jen Deppa, ale celý tým, který byl za soudní řízení zodpovědný.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best