Home  /  Bulletin  /  Justin Bieber ruší část turné kvůli duševnímu zdraví

Justin Bieber ruší část turné kvůli duševnímu zdraví

Popový idol oznámil, že si kvůli zdravotním komplikacím musí dát další pauzu ve svém světovém turné.
08.09.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Justin Bieber začátkem tohoto roku oznámil, že bojuje s neuropatickým onemocněním zvaným Ramsay-Huntův syndrom, v jehož důsledku mu částečně ochrnula tvář. Právě kvůli nemoci nemohl dokončit severoamerickou část turné Justice World Tour. Po důkladné zdravotní přestávce a po četných konzultacích s lékaři, rodinou a týmem se rozhodl odjet do Evropy ve snaze v koncertním turné pokračovat.

„Odehrál jsem celkem šest vystoupení, udělal jsem všechno, abych fanouškům podal 100% výkon, ale vynaložené úsilí se na mě bohužel okamžitě podepsalo. Po poslední show na festivalu Rock in Rio v Brazílii minulý víkend jsem si musel přiznat, že mě přemohlo vyčerpání a že zdraví musí mít přednost před vším ostatním. A tak jsem se rozhodl dát si znova pauzu. Budu v pořádku, ale musím si odpočinout,“ napsal zpěvák v oficiálním prohlášení na svém Instagramu.

O jeho vystoupení tak přijdou například fanoušci z Chile a Argentiny. Bieber dále v prohlášení vřele poděkoval fanouškům za přání k uzdravení a podporu.

Zpěvák měl v plánu pokračovat do Afriky, Asie a na začátku roku 2023 se vrátit do Evropy. Pražský koncert je naplánovaný na datum 12. března příštího roku, otázkou však zůstává, zda už bude Justin Bieber v pořádku. Vedení O2 areny a manažerský tým zpěváka chce však fanoušky uklidnit, že zatím o zrušení koncertu neuvažují.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best