Home  /  Bulletin  /  Kam chodí Justin Bieber na zmrzlinu během turné?

Kam chodí Justin Bieber na zmrzlinu během turné?

Na začátku týdne navštívili Justin a Hailey Bieberovi město na řece Limmat. Pár byl fanoušky spatřen se svými třemi členy ochranky na curyšském nábřeží.
10.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Justin Bieber je v současné době na turné po Evropě v rámci svého Justice World Tour. V neděli vystoupil v norském Trondheimu a v úterý večer se představil na pódiu ve finském hlavním městě Helsinkách. Zpěvák pak využil volného dne ke krátké návštěvě Curychu.

Se svou manželkou Hailey se ubytoval v hotelu Dolder Grand, což prozradil post na stories americké superstar na Instagramu. Na záběrech je vidět, jak se Hailey usmívá, když stojí před malým bazénem v lázeňské části pětihvězdičkového hotelu. Příspěvek doprovázely emotikony se srdíčky. To naznačuje, že se manželům v Curychu líbilo. A ani oni si zjevně nenechali ujít zábavu: Justin se předvádí, jak zpívá na hotelové posteli. Jeho tvář a hlas však zkresluje filtr. 

Během procházení městem se pár zastavil, aby se osvěžil. V přístavišti Riesbach si v pojízdném stánku Gelati am See koupili zmrzlinu s příchutí malin a biscotti. Manželé na ni museli čekat deset minut ve frontě. 

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best