Home  /  Bulletin  /  Lil Baby daroval Jamesi Hardenovi k narozeninám 250 tisíc dolarů

Lil Baby daroval Jamesi Hardenovi k narozeninám 250 tisíc dolarů

Lil Baby byl zřejmě ve štědrém rozpoložení, když o víkendu obdaroval svého kamaráda a hráče NBA Jamese Hardena 250 000 dolary.
28.08.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

V pátek 26. srpna oslavil rozehrávač Philadelphie 76er své 33. narozeniny na jachtě v kalifornském Marina Del Rey s hvězdami, jako je hráč Brooklyn Nets Kevin Durant, Travis Scott a EST Gee.

Přestože se Lil Baby večírku na jachtě nezúčastnil, podařilo se mu následující den 27. srpna Hardenovi předat dárek osobně.

„Nemám čas ti nic shánět,“ řekl Lil Baby poté, co Hardenovi předal tašku Goyard napěchovanou penězi. „I know you ain’t low on no money or nothing.“ 

Lil Baby i James Harden spolu letos hodněkrát slušně zapařili. Lil Baby a další rappeři jako Travis Scott byli v minulé sezóně několikrát viděni u Hardenových zápasů.

V uplynulé sezóně se šel Harden několikrát bavit rovnou po tréninku nebo zápasu spolu s rapperem Quality control. V únoru se zase zúčastnil  studiové session s Lil Baby, Lil Durkem a Meekem Millem, která se neplánovaně uskutečnila u něj doma v Houstonu, a která se pak změnila v celonoční session i když měl na druhý den týmový trénink.

James Harden byl  jmenován výkonným producentem společného alba Lil Babyho a Lil Durka The Voice of the Heroes a údajně se na projektu podílel od samého začátku, protože Baby a Durk nahrávali během četných nočních nahrávacích sessions u něj doma v Houstonu.

Harden své zapojení do nahrávání vnímá jako zkušenost, kterou si může vzít s sebou na hřiště. „Když jsem opouštěl celonoční studiová sezení rovnou na trénink s písněmi, které vytvořili, dávalo mi to novou motivaci,“ řekl James Harden.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best