Home  /  Bulletin  /  Love is in the air! Paulie Garand a Zea září v jarní kampani GAP

Love is in the air! Paulie Garand a Zea září v jarní kampani GAP

Jedna z nejsympatičtějších dvojic současné hudební scény představuje žhavé jarní trendy.
21.03.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Benedikt Renč

Ona je talentovaná zpěvačka, herečka, modelka a tanečnice pocházející ze Slovenska a hrdě se hlásící k romské komunitě. Známá ze seriálu Panelák a v poslední době především ze seriálu Iveta, kde zazářila v hlavní roli.

On je liberecký rodák, jehož životní láskou je hudba a skateboarding. Kromě toho talentovaný producent a režisér. V loňském roce v den svých 35. narozenin vydal svou již 9. desku s názvem Amonit. Součástí je i společný duet s jeho partnerkou, zpěvačkou Zeou. Skladba s názvem Colours byla označena jako jeden z nejlepších songů roku 2022 v České republice.

Jedním z hlavních trendů letošní jarní kolekce značky Gap je bezesporu denim. Široká nabídka džínových kalhot, oversized nebo cropp bundy, košile, kraťasy a šaty zaručí, že můžete denim nosit doslova od hlavy až k patě. Perfektně padnoucí džíny by rozhodně neměly chybět v žádném šatníku, bez ohledu na to, jaké roční období je. 

A co si v nové Gap kolekci oblíbili Zea a Paulie? 

Zea: „Za mě jsou to určitě džíny. V podstatě jsem po dlouhé době našla takové, které mi skvěle sedí. A pak je to určitě háčkovaný svetr v béžové barvě.“

Paulie Garand: „Pro mě je top kombinace tmavě modrých džínů, bílé tričko s malým květovaným logem na prsou a pevná světle zelená košile s dlouhým rukávem. Je to skvělý střih a miluju tyhle robustnější košile.“

Jednotlivé vizuály vznikaly pod taktovkou fotografa Benedikta Renče v prostorách pražského Vnitroblocku. 

Pro snadnější nákupy nové jarní kolekce si značka Gap pro své zákazníky připravila jednu novinku. Díky nové mobilní aplikaci Gap+ si mohou užívat nákupy odkudkoliv, a navíc se speciálními výhodami. Aplikace je ke stažení na Google Play nebo v App store.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best