Home  /  Bulletin  /  Manu Rios získal roli v chystaném filmu Pedra Almodóvara
Manu Rios Pedro Almodóvar

Manu Rios získal roli v chystaném filmu Pedra Almodóvara

Hvězda španělského seriálu Élite si zahraje v gay westernu po boku Ethana Hawka a Pedra Pascala.
18.07.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Manu Rios Instagram

Podrobnosti okolo děje filmu nejsou zatím známé. Pedro Almodóvar se nicméně nechal slyšet, že se jedná o jeho vlastní ztvárnění filmu Zkrocená hora z roku 2005. Podle něj režisér Ang Lee natočil skvělý film. Když ho však producenti tehdy oslovili na spolupráci, odmítl, protože nevěřil, že by mu dali volnou ruku k tomu, aby skutečně natočil to, co by chtěl. Již v minulosti španělský režisér a scénárista několikrát prohlásil že filmy o superhrdinech by měly obsahovat více sexuálních scén, než je tomu v současnosti.

Fanoušci tedy očekávají, že chystaný film, pracovně nazvaný jako Strange Way of Life, bude poměrně obscénní a o nahotu v něm nebude nouze. Snímek by podle všeho měl mít pouhých třicet minut a děj se bude opět zabývat komplikovaným vztahem dvou kovbojů. Natáčení ve Španělsku je naplánované na konec letošního léta.

Model a herec Manu Rios, který se proslavil rolí Patricka v seriálu Élite si rozšíří své portfolio a zahraje si po boku hvězdného Ethana Hawka a Pedra Pascala. Zda si Rios střihne roli psance nebo lovce není jasné, nicméně v kovbojském klobouku mu to zatraceně sekne.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best