Home  /  Bulletin  /  Můj sound, můj prostor: Bang & Olufsen představuje reproduktor budoucnosti

Můj sound, můj prostor: Bang & Olufsen představuje reproduktor budoucnosti

Hledáte dokonalý zvukový zážitek, kdekoli se ocitnete? Pak si určitě zasloužíte nejlepší reproduktor na trhu-Beosound A5 značky Bang & Olufsen, který esteticky zpracovalo designérské duo GamFratesi.
31.05.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Courtesy of brand

Nakupování reproduktorů, které jsou esteticky přitažlivé a zároveň vyladěné tak, aby poskytovaly nejlepší zvukový zážitek, se často ukáže jako nadlidský úkol. Přesně na pomezí estetiky a výkonu se střetávají produkty značky Bang & Olufsen. Díky téměř stoleté historii, špičkovému designu, technologickému pokroku a zkušenostem se vším, co se týká zvuku, v Bang & Olufsen vybudovali působivý svět, který zahrnuje základní přenosná zařízení i supervýkonné přístroje, a přizpůsobili svou nabídku rozmanitým potřebám a přáním svého publika.

Jedním z bonusů bohaté historie firmy je vedle porozumění výrobkům také rozsáhlý archiv referencí. Živý archiv, jenž lze díky nadčasovosti jejich výrobků použít jako základ pro budování budoucnosti. Což platí i v případě přenosného reproduktoru Beosound A5.  Model A5, který vychází z retro-futuristického designu řady Beolit, je výsledkem desetiletí zdokonalování designu a přenosným zvukovým luxusem. Může se pochlubit organickými křivkami vytvořenými z přírodních materiálů, jež se bez problémů začlení do každé domácnosti.

Čistý, funkční a elegantní design je výsledkem spolupráce s dánsko-italským duem GamFratesi. A5 přichází ve dvou vyvážených povrchových úpravách: v černém antracitovém hliníku s tmavým dubovým dřevem a v přírodním hliníku s čelní stranou z tkaných papírových vláken, evokujících atmosféru uvolněného skandinávského léta.

Beosound A5 je nejvýkonnějším přenosným reproduktorem od Bang & Olufsen, poskytuje celkový výkon 280 W, jenž dokáže naplnit velké místnosti dynamickým 360stupňovým zvukem. Vysoká odolnost vůči vodě a prachu umožňuje vzít reproduktor Beosound A5 bez obav i ven do přírody. S více než 12 hodinami přehrávání a bezdrátovou nabíječkou integrovanou do horního panelu jde o dokonalého přenosného audio společníka.

Beosound A5 v provedení Nordic Weave  (23 990 Kč) a Beosound A5 v provedení Dark Oak (25 990 Kč) jsou dostupné v kamenných prodejnách a online.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best