Home  /  Bulletin  /  Návrat před kameru: První fotografie Johnnyho Deppa jako Ludvíka XV.

Návrat před kameru: První fotografie Johnnyho Deppa jako Ludvíka XV.

Kariéra hollywoodské hvězdy v poslední době značně utrpěla, protože Johnny Depp ztrácel jednu roli za druhou. Nyní se znovu vrací na filmové plátno.
14.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Herec Johnny Depp je zachycen na první fotografii z filmu "Jeanne Du Barry" v roli francouzského krále Ludvíka XV. Francouzská režisérka a herečka Maïwenn a produkční společnost Why Not Productions zveřejnily fotografii ve středu. Depp na něm má kožešinovou čepici a bílou kudrnatou paruku, obličej napudrovaný a oči zakryté černým šátkem.

Podle amerického serveru Deadline.com se historické drama začalo natáčet ve Francii koncem července. Mezi místa natáčení patří Versailles a další zámky v okolí Paříže. Drama je inspirováno životem Jeanne du Barry, poslední královské milenky Ludvíka XV., pocházející ze skromných poměrů.

Comeback po soudním procesu 

Je to Depova první velká filmová role po třech letech. Na začátku června dosáhl 59letý herec v USA významného vítězství v procesu s bývalou manželkou Amber Heardovou pro pomluvu. Porota mu přiznala vysoké odškodné. Herečka v článku zveřejněném v deníku Washington Post uvedla, že se stala obětí domácího násilí. Ačkoli nezmínila žádná jména, vše nasvědčovalo tomu, že jde o Deppa. Hollywoodská hvězda poté podala žalobu pro poškození dobrého jména.

Zpráva zruinovala jeho kariéru, poškodila jeho pověst a stála ho spoustu peněz. V důsledku závažných obvinění ze strany své bývalé manželky přišel o několik lukrativních angažmá, například o hlavní roli piráta Jacka Sparrowa v sérii Piráti z Karibiku nebo o roli padoucha Grindelwalda ve spin-offu Harryho Pottera Fantastická zvířata.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best