Home  /  Bulletin  /  Odveta na spadnutí: Procházka vs. Teixeira

Odveta na spadnutí: Procházka vs. Teixeira

Zápasník Jiří Procházka se dohodl s Gloverem Teixeirou na odvetném titulovém souboji. Podle slov českého šampiona polo-těžké váhy by měl duel proběhnout na galavečeru UFC 282, který se koná 10. prosince 2022 v Las Vegas. Nejprestižnější MMA organizace světa ale musí zápas ještě oficiálně potvrdit.
12.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

„Učinil jsem rozhodnutí ohledně mého dalšího zápasu. Chci v dalším souboji zápasit s Gloverem Teixeirou. Není to proto, že to bude další velký zápas, ale mám jeden jasný důvod. Můj výkon v prvním souboji byl špatný. Nyní vám chci ukázat, proč jsem šampion. Jasně a nezpochybnitelně. Myslím si, že Glover si odvetu zaslouží. Tady je moje nabídka. Ukážu vám, proč jsem šampion,“ napsal před časem na svém IG profilu Jiří Procházka.

To však ještě neznamenalo, že na odvetu vůbec dojde. Do hry se stále snažil vložit Blachowicz, který Jiřího obvinil, že nedrží slovo. Na to však měl Jiří jasnou odpověď: „Nikdy jsem ti žádný souboj nesliboval. Jen jsem zmiňoval, že jsi výzva, kterou bych rád sekl. Zadruhé, stále čekám na odpověď Glovera Teixeiry na mou výzvu. Pokud nemáš zájem, tak mi dej vědět. Já chci rozhodně stihnout další zápas ještě letos a je mi jedno, s kým to bude,“ nechal se Jiří Procházka jasně slyšet na Twitteru.

Odpověď přišla takřka vzápětí. „Byl jsem pro ještě před tebou, pošli mi lokaci,“ odpověděl 42letý zápasník. Tuto slovní přestřelku Procházka zakončil smečí. „UFC 282. 10.12. Las Vegas.“ Nyní je však ještě potřeba, aby UFC tento duel ještě oficiálně potvrdila.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best