Home  /  Bulletin  /  OOTD: Flitry, Celine a steak
Flo Rida

OOTD: Flitry, Celine a steak

Zatímco většina z nás po Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a maratonu Haute Couture fashion shows v Paříži využila uplynulý víkend jako nutný čas na zotavenou, rapper Flo Rida vyrazil na koncert s neobvyklým doplňkem - texaským tomahawk steakem.
14.07.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Pokud jste si mysleli, že vázy Versace a reproduktor Balenciaga ve tvaru kabelky jsou nejpodivnějšími módními doplňky současnosti, rapper Flo Rida vás přesvědčí o opaku. Možná by vám to vysvětlil on sám, ale svůj doplněk nejdříve musí pořádně rozkousat.

Flo Rida

Na pódium během koncertu All-American Summer zvolil outfit, ze kterého se všem přítomným zamotala hlava možná ještě víc, než z jeho posledního hitu What A Night. Na sobě měl stříbrné flitrované tričko s obřím nápisem Celine za 1710 euro, sluneční brýle Balenciaga s krystaly a ustřižené šortky.

V polovině hudebního setu a těsně předtím, než si vyměnil sluneční brýle za jiný pár, se Flo Rida zakousnul do šťavnatého tomahawk steaku, jako kdyby to bylo kuřecí křídlo z B-smart menu v KFC. Ufff! Co by na tuhle prezentaci asi řekl Hedi Slimane, kreativní ředitel Celine? Těžko říct. Jisté je, že tenhle trend rozhodně není nic pro vegetariány.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best