Home  /  Bulletin  /  Pohyb pomáhá

Pohyb pomáhá

A zase budeme pomáhat! Pod názvem Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem se tato charitativní akce letos vrací ve virtuální podobě. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, se nabízí nenáročná a neomezená možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc. Je to tak snadné. Máte chuť někomu pomoci a přidat se k TERIBEAR rodině, která proměňuje kilometry na pomoc potřebným dětem?
23.08.2023
Text: Redakce
Foto: Courtesy of brand

Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízí nenáročnou a neomezenou možnost, ať už chůzí nebo během sbírat kilometry pro dobrou věc. Je to tak snadné. Chce to především chuť někomu pomoci a přidat se k TERIBEAR rodině, která proměňuje kilometry na pomoc potřebným. Díky technickému řešení – viRACE a chytrým telefonům/hodinkám je tento happening skutečně bez limitů a je dost možné, že překročí i hranice ČR

Co letos potřebujete vědět?

Začátek: Čtvrtek 14. 9. 2023 v 11:00

Konec: Sobota 23. 9. 2023 v 16:00

Kde: Díky načítání kilometrů přes chytré telefony/hodinky je happening skutečně bez limitů. Všem, kdo chtějí pomoci pohybem, nabízíme možnost se zapojit odkudkoliv – třeba i ze zahraničí!

Registrace na akci jsou joiž otevřeny ZDE.

Jak: Nejjednodušší je běhat/chodit s mobilním telefonem a aktivitu zaznamenat přímo v aplikaci viRACE. Výhodou viRACE ale také je, že do ní lze synchronizovat data z dalších běžeckých aplikací (Strava, Garmin Connect, Fitbit, Polar ap). Každý Váš kilometr znamená 20 korun pomoci.  Kilometry se zaznamenají na Vaše elektronické konto, takže máte přehled prostřednictvím průběžné výsledkové listiny, jak jste pomohli.

Jak se přidat: Online registrace za jednorázový poplatek 250 Kč Vám umožní zapojit se kdykoliv po celou dobu konání akce. Po registraci obdržíte potvrzení o platbě a technické pokyny. Prodej registrací je uskutečňován jménem Nadace Terezy Maxové dětem v rámci veřejné sbírky číslo: S-MHMP/1501799/2012. Nejméně 50 % částky je určeno na pomoc dětem zbytek na podporu realizace akce a činnost nadace.

V sobotu 23.9. 2023 proběhne komunitní zakončení letošního 9. ročníku happeningu na pražském Výstavišti, v jehož závěru dojde k vyhlášení výsledků a zveřejněné výtěžku akce. Těšíme se na Vás!

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best