Home  /  Bulletin  /  Postřelil ASAP Rocky svého kamaráda? Rapper se musí zodpovídat před soudem.

Postřelil ASAP Rocky svého kamaráda? Rapper se musí zodpovídat před soudem.

Proti rapové hvězdě ASAP Rockymu jsou vznesena závažná obvinění: Svého kamaráda údajně ohrožoval zbraní a nakonec dokonce vystřelil jeho směrem.
19.08.2022
Text: Alex Mayer
Foto: POOL/AFP

Americký rapper ASAP Rocky byl obviněn ze střelby na svého kamaráda. Přítel popové hvězdy Rihanny je ve dvou bodech obžalován z útoku poloautomatickou střelnou zbraní, v pondělí to oznámil úřad státního zástupce v kalifornské metropoli Los Angeles. Ve středu se rapper dostavil k soudu.

Třiatřicetiletý přítel popové hvězdy Rihanny u soudu během slyšení veškerá obvinění odmítl. Po složení kauce ve výši 550 000 dolarů (asi 13,5 milionu Kč) zůstává na svobodě a k soudu se musí dostavit opět 2. listopadu.

K incidentu došlo v listopadu loňského roku v Hollywoodu. ASAP Rocky, vlastním jménem Rakim Mayers, podle obžaloby během hádky s bývalým přítelem údajně namířil na svého protivníka poloautomatickou zbraň. Rapper pak měl směrem ke svému známému vystřelit dvě rány. Podle policie byla oběť při incidentu lehce zraněna. ASAP Rocky byl v dubnu kvůli střelbě na letišti v Los Angeles předběžně zadržen.

Není to poprvé, co se rapper dostal do křížku se zákonem. Hudebník narozený v New Yorku byl v roce 2019 zatčen ve švédském hlavním městě Stockholmu po pouliční rvačce. Po více než měsíci stráveném ve vazbě byl propuštěn a později mu byl uložen podmíněný trest za ublížení na zdraví. V soukromém životě se ASAP Rocky v poslední době dostává na titulní stránky novin spíše v pozitivním smyslu: S Rihannou se v květnu stali rodiči.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best