Home  /  Bulletin  /  Proč je sex v letadle na bucket listu mnoha lidí?

Proč je sex v letadle na bucket listu mnoha lidí?

Pokud se chcete stát členem Mile High Clubu, měli byste zvážit následujících pár věcí.
16.08.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Getty Images

Kim Kardashian nedávno v svém podcastu uvedla, že je členkou Mile High Clubu. Jinými slovy, Kim K. měla sex v letadle. Pro mnoho odvážných cestovatelů je myšlenka na sex v letadle součástí vrcholné fantazie o tom, kde by to jednou chtěli dělat. Je však třeba si uvědomit několik zásadních aspektů.

Chcete se stát členem Mile High Clubu? Je třeba zvážit několik věcí

Vzrušení ze sexu v letadle je pro mnoho lidí lákadlem zakázaného. Sex v letadle je často vnímán jako něco úžasnějšího než samotné létání a pro lidi je jednou z nejoblíbenějších erotických fantazií. Mohou ho však páry vůbec uskutečnit a je to legální?

Sex v letadle: Odkud pochází termín Mile High Club?

Nad mraky se svoboda zdá být bezbřehá a sex obzvlášť žhavý. To se vědělo už v roce 1916. Ačkoli to již nelze ověřit, považuje se za poměrně jisté, že konstruktér a pilot Lawrence Sperry a jeho pilotní studentka Waldo Polk byli jedněmi z prvních členů Mile High Clubu - za členství zaplatili téměř životem. Údajně v listopadu 1916 prováděli oba během letu nad New Yorkem test autopilota vyvinutého Lawrencem a využili příležitosti k milování v kokpitu. Malé letadlo se bohužel zřítilo u Long Islandu, ale Sperry a Polk toto dobrodružství naštěstí přežili. Byli nalezeni nazí a ztrátu oblečení zdůvodnili silou nárazu.

Nenechte se chytit - pokud už vás v letadle přemůže chtíč

Průzkum provedený na objednávku britského seznamovacího portálu "saucydates.com" ukázal, že pět procent z 11 000 respondentů už mělo sex v letadle - a 78 procent o tom sní. Takže nejste sami. Nejoblíbenější místa pro sex v letadle také vyvolávají některé otázky. Nejoblíbenější je palubní toaleta (58 procent), 31 procent by to chtělo dělat přímo na sedadle, devět procent považuje za atraktivní kuchyňku a jedno procento dává přednost kokpitu. Kde se bere nápad dělat to v kuchyňce? A v kokpitu je to prakticky nemožné, pokud neznáte palubní personál. Mimochodem, kuchyňka bývá pod kamerovým dohledem, takže to není dobrý nápad.

Je sex v letadle povolen?

Je hezké mít sexuální fantazie, ale jsou vůbec legální? Trpká odpověď zní: Ne! Každý, kdo provozuje sexuální praktiky na veřejnosti a je přistižen při činu, se dopouští přestupku, a to přestupku proti veřejnému pořádku podle § 47.

Tento právní názor zdůrazňuje i řada leteckých společností a leteckých dopravců, a i když nedostanete pokutu, může vám příslušná letecká společnost zakázat létat. Sex v letadle může být pro někoho vzrušující, ale pokud se o něm dozví palubní personál, může to být velmi nepříjemné - pokud tedy neletíte soukromým letadlem.

Mile High legal: letecké společnosti předurčené pro sex v letadle

Pokud je však touha velká, ale nechcete riskovat ošklivé pohledy nebo obvinění, máte ještě další možnosti. Nikoli však v Česku. Při zájezdu " Romantic Adventure" poskytovatele Flamingo Air se dva lidé mohou na hodinu dostat velmi blízko k sobě za celkovou částku necelých 500 dolarů. V ceně je zahrnuta čokoláda a šampaňské. Jak tento čas využijete, záleží jen na vás. I když letíte nad Cincinnati, stejně nejste na palubě kvůli výhledu. Nabídku si můžete rezervovat prostřednictvím webových stránek společnosti Flamingo Air.

U poskytovatele letecké dopravy Love Cloud přesně víte, co dostanete. Na zájezdu "Mile High Club" je dovoleno se vrhnout na věc nad Las Vegas. Červený sametový gauč nenechá nikoho na pochybách, proč jste si let objednali, a na konci ještě dostanete certifikát, že jste se stali členy "Mile High Clubu". Za 45 minut zaplatíte 995 dolarů pro dvě osoby, za 60 minut 1095 dolarů a za 1495 dolarů máte celých 90 minut. 

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best