Home  /  Bulletin  /  Proč si udělat výlet do Tokia?

Proč si udělat výlet do Tokia?

Fanoušci Stranger Things zpozorněte: V Tokiu byla otevřena pop-up kavárna po vzoru seriálu společnosti Netflix. Můžete si tu dát démonické těstoviny a pořídit mystické selfie.
22.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Netflix

Hype kolem amerického seriálu Stranger Things se s vydáním čtvrté série letos v létě opět rozjel na plné obrátky. Od své premiéry v Japonsku se tento hit Netflixu dokonce trvale drží v první desítce. Toho využil japonský řetězec restaurací Pronto, který se spojil s Netflixem a otevřel v Tokiu pop-up kavárnu Stranger Things. Od začátku srpna se mohou fanoušci série ponořit do mystického, temného fantasy světa slavné teenagerské party.

Kavárna se nachází v oblíbené čtvrti Shibuya a na první pohled zaujme svým ponurým vzhledem. Původně měla pop-up kavárna fungovat pouze jeden měsíc do začátku září, ale vzhledem k velkému zájmu se společnost Pronto rozhodla nechat ji otevřenou až do konce prosince.

Pobočka Stranger Things je otevřená každý den od deseti ráno do deseti večer. Pokud jste v Tokiu a chcete se ponořit do fiktivního světa Hawkinse, nezapomeňte si včas rezervovat místo online, protože zájem je velký.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best