Home  /  Bulletin  /  Rapper Bad Bunny si v Los Angeles pořídil megalomanské sídlo

Rapper Bad Bunny si v Los Angeles pořídil megalomanské sídlo

Reggaetonová superhvězda Bad Bunny si po úspěších v hitparádách pořizuje sídlo za 8,8 milionu dolarů na Sunset Stripu v Kalifornii.
15.02.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Douglas Elliman

Bad Bunny, vlastním jménem Benito Antonio Martínez Ocasio, je jedním z nejúspěšnějších umělců na světě: 28letý zpěvák byl v letech 2020, 2021 a 2022 nejstreamovanějším umělcem na Spotify a jeho poslední album bylo americkou nahrávací akademií zvoleno albem roku. Nyní si reggaetonový zpěvák koupil dům v Kalifornii.

Nemovitost byla postavena v roce 2005 a nachází se v kopcích nad Sunset Strip, oblíbenou rezidenční čtvrtí v Los Angeles. Za branou a vysokými zdmi se skrývá rezidence o rozloze 650 metrů čtverečních, garáž a dvoupodlažní dům pro hosty.

Několik obývacích pokojů a obrovská šatna

Podle popisu je v domě několik obytných místností a celkem pět ložnic. Vila byla nedávno zrekonstruována a kuchyň je vybavena celou řadou nových profesionálních spotřebičů. Součástí hlavní ložnice je také obrovská šatna, volně stojící vana a několik teras a balkonů.

Na pozemku o rozloze téměř 2 000 metrů čtverečních (což je v hustě zastavěném Beverly Hills vzácnost) se nachází zahrada s několika místy k posezení, infinity bazénem a venkovní kuchyní - a samozřejmě fantastický výhled na město.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best