Home  /  Bulletin  /  Řetězec McDonald's zakázal vstup všem nezletilým osobám po 17. hodině - víte proč?

Řetězec McDonald's zakázal vstup všem nezletilým osobám po 17. hodině - víte proč?

Jedna z anglických poboček McDonald's zakázala všem osobám mladším 18 let vstup do restaurace po 17. hodině. Hlavním cílem nového pravidla je snížit počet případů agresivního chování vůči jejím zaměstnancům.
06.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Pravidlo vstoupilo v platnost v McDonald's na Church Street v Liverpoolu, přičemž vedení uvedlo, že toto rozhodnutí bylo přijato jako reakce na to, že zaměstnanci byli často vystaveni „slovnímu a fyzickému napadání“ ze strany mládeže.

V návaznosti na vydání zákazu mluvčí McDonald's uvedl, že společnost uplatňuje politiku nulové tolerance vůči kriminalitě a agresivnímu chování.

Už žádný Happy Meal

„V posledních týdnech jsme zaznamenali nárůst počtu případů výtržnictví v této oblasti, kdy byli naši zaměstnanci vystaveni slovním urážkám a fyzickým útokům,“ uvedl mluvčí.

„Pokud jde o kriminalitu a protispolečenské chování, uplatňujeme politiku nulové tolerance a od 17 hodin jsme dočasně omezili přístup do restaurace osobám mladším 18 let. Toto rozhodnutí jsme přijali po dlouhé úvaze a úzce spolupracujeme s policií, abychom našli řešení a pomohli snížit počet těchto incidentů,“ dodal mluvčí.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best