Home  /  Bulletin  /  Rihanna vystoupí o poločase Super Bowlu 2023

Rihanna vystoupí o poločase Super Bowlu 2023

Barbadoská zpěvačka na Instagramu potvrdila, že vystoupí v rámci Super Bowlu 2023, který začíná už 12. února.
27.09.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Superhvězda Rihanna se vrátí na pódium při legendární poločasové show Super Bowl. Rihanna vystoupí o pauze finále fotbalového turnaje 12. února 2023, oznámil v neděli na Twitteru hlavní sponzor Apple Music. Společnost Apple Music zveřejnila fotografii zpěvačky s fotbalovým míčem v ruce. Zpěvačka a americká fotbalová liga NFL zveřejnili stejnou fotografii.

Robyn Rihanna Fenty, která se narodila na Barbadosu, se v nedávné době rozhodla si dát od hudby pauzu, alespoň na veřejnosti. Nyní je miliardářkou a věnuje se svým úspěšným značkám kosmetiky, spodního prádla a módy. V lednu oznámila, že čeká dítě s rapperem A$AP Rockym. Podle zpráv se jim v květnu narodil chlapec. Žádné další informace, například jméno dítěte, nebyly zveřejněny.

J.Lo, Shakira a spol. již mají vystoupení na Super Bowl za sebou

Zpěvačka a bavička svým vystoupením v přestávce Super Bowlu následuje rapové legendy Eminem, Dr. Dre a Snoop Dogg, kteří vystoupili letos. V roce 2021 se o poločasové přestávce představila kanadská hvězda R&B The Weeknd a předloni to byly Jennifer Lopez a Shakira. Závěrečný fotbalový zápas sledují každoročně stovky milionů televizních diváků a poločasová show je pro hudebníky příležitostí předvést se masovému publiku. V roce 2019 odmítla nabídku kvůli Colinu Kaepernickovi.


Rihanna již byla oslovena pro vystoupení v roce 2019. V té době nabídku na účast v prestižní show odmítla. Magazínu Vogue potvrdila, že odmítla ze solidarity s bývalým fotbalistou Colinem Kaepernickem.

Kaepernick, v té době quarterback týmu San Francisco 49ers, poklekl během hymny před zápasy NFL v sezóně 2016/17 na protest proti policejnímu násilí a rasismu. Kaepernickův protest vyvolal hnutí, jehož gesto si osvojila řada hráčů. To vyvolalo velký rozruch, když tehdejší americký prezident Donald Trump převážně afroamerické fotbalové hvězdy ostře odsoudil.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best