Home  /  Bulletin  /  Takeoff zemřel ve věku 28 let po střelbě v Houstonu

Takeoff zemřel ve věku 28 let po střelbě v Houstonu

Takeoff, jeden ze tří členů rapové skupiny Migos, zemřel při střelbě v Houstonu. Rapper podle všeho zemřel na následky střelného poranění hlavy přímo na místě.
02.11.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Americký rapper Takeoff zemřel při střelbě ve věku pouhých 28 let. Podle serveru TMZ obdržela policie kolem půl třetí ráno místního času oznámení o postřelené osobě u bowlingové haly.

Takeoff předtím zřejmě hrál kostky se svým kolegou Quavem, který je také členem rapové skupiny Migos, když došlo k hádce. Někdo poté zahájil palbu a zasáhl rappera do hlavy nebo do její blízkosti. Rapper byl na místě prohlášen za mrtvého.

Rapovou skupinu tvořili příbuzní

Při střelbě byli zraněni další dva lidé, kteří byli převezeni do nemocnice. Quavo, který je také členem skupiny Migos a byl také přítomen na místě činu, údajně nebyl zraněn. Je strýcem Kirshnika Khariho Balla, což je skutečné jméno Takeoffa.

Třetí člen skupiny, rapper Offset, byl bratrancem nejmladšího člena skupiny Takeoffa. Jako Migos slavili všichni tři umělci velký úspěch. Podle streamovací platformy Spotify má rapová skupina více než 17 milionů posluchačů měsíčně a její hit Bad and Boujee dosáhl již více než 825 milionů streamů.

Nesmyslné zabíjení musí skončit

Na Twitteru je veřejnost smrtí osmadvacetiletého muže rozhořčena. Řada hvězd a fanoušků vyjádřila svůj zármutek a hněv. Mnozí jsou zděšeni, že Takeoff byl zastřelen z důvodu nevydařené hry v kostky.

Profesionální boxer Jake Paul k tomu říká: „Nesmyslné zabíjení musí skončit. Musíme držet při sobě."“A rozhlasový moderátor Kojo Ebro Odogwu v hlubokém zármutku napsal: „Můj bratře Takeoffe, jsi stále milován. Vesmír tě bude na tvé cestě ochraňovat. Vždy jsi šířil lásku a nenechal ses ničím zastrašit. S myšlenkou na tebe se budeme snažit o totéž.“

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best