Home  /  Bulletin  /  Takový je život Amber Heard a Johnnyho Deppa po skončení megaprocesu

Takový je život Amber Heard a Johnnyho Deppa po skončení megaprocesu

Jeden slaví návrat na plátna kin, zatímco jiný se uchýlí do Evropy: životy Johnnyho Deppa a Amber Heard po soudním procesu pro pomluvu by nemohly vypadat odlišněji.
15.05.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Život po megaprocesu: Je to rok, co bývalí manželé Johnny Depp a Amber Heard přenesli svůj ostrý spor kvůli obvinění z násilí a zneužívání na veřejnost. Po šestitýdenním procesu o pomluvě v americkém státě Virginie, v němž se herecký pár vzájemně obviňoval z domácího násilí, se porota na začátku června z velké části postavila na stranu Deppa - ale v některých bodech dala za pravdu i Heard.

Od té doby se životy obou zcela liší. Zatímco Amber se z velké části stáhla ze světel reflektorů, Depp na svém hollywoodském comebacku pracuje naplno - a úspěšně. Nedávno bylo oznámeno, že jeho nový film "Jeanne du Barry" byl vybrán, aby 16. května zahájil letošní filmový festival v Cannes. Film režírovala Maïwenn Le Besco. Režisérka v něm hraje i titulní roli: Jeanne Becu, ženu, která se ze skromných začátků dostala do okruhu kolem krále Ludvíka XV. Depp hraje roli krále, který byl svým lidem nejprve nazýván "milovaným" a později "nemilovaným".

Druhý režijní počin s Al Pacinem

Francouzský historický snímek není jediným filmovým projektem, na kterém Johnny Depp v současnosti pracuje: Pro své drama Modi, které Depp režíruje, prý opět podepsal smlouvu s hollywoodskou hvězdou Al Pacinem na hlavní roli. Informuje o tom server The Hollywood Reporter. Projekt má být životopisným filmem o italském umělci Amedeu Modiglianim (1884-1920), kterému jeho přátelé říkali "Modi". Projekt je Deppovým druhým režijním počinem po filmu "The Brave" (s Marlonem Brandem) z roku 1997 a zájemcům bude údajně představen v Cannes.

Amber Heard se také vydává vstříc novému začátku - ovšem daleko od Hollywoodu. Herečka byla několikrát vyfotografována, jak se prochází ulicemi Madridu. Heard, která se v roce 2021 díky náhradní matce stala poprvé matkou a mluví plynně španělsky, se nedávno do španělské metropole přestěhovala se svou dcerou Oonagh. Předtím prodala svůj dům v Kalifornii za více než milion dolarů.

Amber Heard oficiálně nemá připravené žádné nové filmové projekty. Jakmile však nastane správný čas, herečka by si dokázala představit, že se vrátí do showbyznysu, uvádí Daily Mail s odvoláním na anonymní zdroj.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best