Home  /  Bulletin  /  Timothée Chalamet je novým ambasadorem vůně Bleu de Chanel

Timothée Chalamet je novým ambasadorem vůně Bleu de Chanel

Sedmadvacetiletý francouzsko-americký herec s dynamickým projevem, který je stejně tak drsný jako rafinovaný, si získal vynikající celosvětové renomé, a to ještě na počátku své kariéry. Kromě odvážného stylu a neokázalého šarmu Timothée Chalamet ztělesňuje vizionářského ducha nové kapitoly vůně Bleu de Chanel: muže, který se nenechá omezovat žádnými překážkamii, jež mu klade život, a dívá se za hranice toho, co je viditelné na první pohled.
15.05.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Mario Sorrenti / Courtesy of Chanel

Raketový vzestup Timothée Chalameta k mezinárodní popularitě odstartoval jeho převratný výkon ve filmu Luca Guadagnina Call Me by Your Name (2017). Jeho odzbrojující ztvárnění mu vyneslo kromě mnoha dalších ceněných světových ocenění také nominaci na Oscara za nejlepší mužský herecký výkon - a zapsání do historie jako třetímu nejmladšímu nominovanému v této kategorii vůbec.

Všestranný Timothée Chalamet za krátkou dobu nashromáždil úctyhodný rejstřík bohatých a rozmanitých výkonů a poté, co začínal v mimobroadwayském divadle, pracoval pod vedením nejvýznamnějších hollywoodských autorů.

Mezi jeho výrazné role patří například snímky Interstellar Christophera Nolana, Lady Bird a Malé ženy Grety Gerwig, Beautiful Boy Felixe Van Groeningena, Francouzská depeše Liberty, Kansas Evening Sun Wese Andersona, K zemi hleď!, mezinárodní trhák Duna Denise Villeneuva a nejnověji Guadagninův snímek Do morku kostí. Ještě letos si zopakuje hlavní roli v očekávané Duně: a ztělesní stejnojmennou postavu ve filmu Wonka, filmovém muzikálu, který je prequelem k románu Roalda Dahla Karlík a továrna na čokoládu z roku 1964. Dále herec ztvární Boba Dylana ve filmu A Complete Unknown režiséra Jamese Mangolda, který se začne natáčet letos v létě.

Bleu De Chanel je jeho první spoluprací se značkou Chanel a zároveň jako oficiálního ambasadora jakékoli módní či kosmetické značky. Nadcházející kampaň, která se vymyká zažitým představám o pánských parfémech, představuje milník pro Timothée Chalameta i pro dům Chanel, který synchronně zahajuje novou éru pro něj, coby moderní ikonu i pro odkaz parfému Bleu De Chanel.

Reklamní kampaň BLEU DE CHANEL s Timothée Chalametem v hlavní roli, kterou nafotil Mario Sorrenti, bude představena v červnu 2023 a na podzim bude následovat uvedení reklamního spotu, který režíroval Martin Scorsese.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best