Home  /  Bulletin  /  Toto jsou nejúspěšnější hvězdy na Onlyfans

Toto jsou nejúspěšnější hvězdy na Onlyfans

Spousta peněz za nahou kůži: Na erotické platformě Onlyfans je aktivních stále více hvězd. Zde se dozvíte, které hvězdy byly v roce 2022 nejúspěšnější.
09.01.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Only Fans

Žádná platforma sociálních médií nezaznamenala během pandemie korony tak obrovský nárůst uživatelů jako Onlyfans. Web Bonus Insider na základě počtu sledujících a ceny předplatného odhadl, kdo na této platformě v roce 2022 vydělal nejvíce. První desítka vypadá následovně:

1. místo: Bhad Bhabie (19) - 25 milionů dolarů.

Ve svých pouhých 19 letech zastiňuje konkurenci. Rapperka si účet založila hned po svých 18. narozeninách - a první milion prý vydělala už za prvních šest hodin!

2. místo: Mia Khalifa (29) - 21,1 milionu dolarů

Mia Khalifa je stále jednou z nejoblíbenějších pornohereček, ačkoli v roce 2015 ukončila kariéru. Teď se svléká na Onlyfans a ročně vydělá přes 20 milionů.

3. místo: Blac Chyna (34) - 21 milionů dolarů

Ještě v roce 2021 byla na prvním místě, ale loni se bývalá striptérka Blac Chyna musela spokojit až s třetím místem. Nicméně v roce 2022 vydělala více než 20 milionů na Onlyfans.

4. místo: Trey Songz (38) - 18 milionů dolarů

Trey Songz je americký zpěvák, producent, autor, herec a model. Je jediným mužem, který se v roce 2022 dostal do první desítky. V loňském roce byli mužskými zástupci v žebříčku hudebníci Tyga (33) a Safaree Samuels (41).

5. místo: KKVSH (25) - 16 milionů dolarů

Mikayla Saravia, známá spíše jako KKSVSH, je jamajská influencerka, kterou na Instagramu sleduje přes osm milionů lidí. Mimo jiné je známá svým neuvěřitelně dlouhým jazykem.

6. místo: Corinna Kopf (27) - 8,5 milionu dolarů

Corinna Kopf je americká internetová hvězda s německými kořeny. V červnu 2021 spustila službu Onlyfans a okamžitě zaznamenala milionové prodeje. Influencer vydělává přes půl milionu franků měsíčně.

7. místo: Pia Mia (26) - 8 milionů dolarů

"Pojď si se mnou hrát," píše Pia Mia na svém profilu na Onlyfans. Zdá se, že tento slogan funguje: S tržbami necelých osmi milionů franků se americká zpěvačka dostala na sedmé místo žebříčku, tedy na stejnou pozici jako loni.

8. místo: Amber Rose (39) - 7,4 milionu dolarů

Amber Rose se proslavila, když v letech 2008 až 2010 chodila s rapperem Kanyem Westem (45). Později se provdala za rappera Wiza Khalifu (35). Na konci září 2020 se připojila k platformě Blüttel.

9. místo: Belle Delphine (23) - 7,4 milionu dolarů

Cosplayerka Belle Delphine se dostala na titulní stránky novin, protože nabízela použitou vodu ze své koupele za 30 dolarů za sklenici. Vedle toho vydělává miliony na serveru Onlyfans.

10. místo: Keyla Alves (22) - 4,5 milionu dolarů

Kariéru začala jako volejbalová naděje, ale nyní je Keyla Alvesová hvězdou internetu. S ročním platem 4,5 milionu dolarů uzavírá okruh deseti nejlepších.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best