Home  /  Bulletin  /  Vše, co byste měli vědět o Deep Throat

Vše, co byste měli vědět o Deep Throat

Deep throat je speciální technika felace - a není to nic jednoduchého.
04.09.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Getty Images

Zatímco felace může vypadat docela svůdně, deep throat je něco jiného. Tato technika se neobejde bez praxe. Pro muže, kterému se dostane, je to docela dobrý pocit. Pro jeho protějšek je to naopak vyčerpávající. Pokud si však chcete troufnout vyzkoušet Ligu mistrů v orálním sexu, měli byste předem vědět několik věcí.

Královská orální disciplína: všechna fakta o deep throat

Pokud máte rádi orální sex a baví vás nové techniky, můžete vyzkoušet deep throat. Důležitým faktorem je však čas. Nic zde neprobíhá rychle. Deep throat není pokaždé stejný. Některé dny to bude snazší než jiné.

Tohle je to, co můžete od deep throat očekávat

Nebudu to nijak přikrašlovat. Zasunete si penis do krku a zasunete ho daleko. Hodně daleko. Není to úplně pohodlné, protože penis má určitou velikost. Jo, i ty menší. Je u toho spousta slin, dávivý reflex a slzy. Slzy nepocházejí z pláče, ale z dávení. Také se ozývají podivné zvuky, které nemají nic společného s rozkoší. Všechny tyto věci jsou normální a jsou součástí praxe. Hluboký orál není žádný líbezný nebo delikátní akt, je hluboce sexuální a podle toho také vypadá.

Je deep throat a felace totéž?

Ne, není. Deep throat je technika felace. Pozor, je určena pouze pro zkušené. Deep throat není pro dobrý orál nezbytný.

Líbí se to jak mužům, tak ženám?

Stejně jako u všech sexuálních praktik je to osobní otázka, kterou si musí každý pár vyřešit sám. Jako autorka tohoto článku mohu prozradit, že nejsem jeho příznivkyní. Zatím mě o to žádný muž výslovně nepožádal. Ale nikdo také neřekl ne. Ale ani já nejsem zlatý standard. Hluboký orál má něco společného s ovládáním a dovednostmi. Samozřejmě je pro každého muže působivé vidět, jak penis úplně zmizí v ústech. Těžko se vyhnete tomu, abyste si navzájem povídali o tom, co jste ochotni udělat a co chcete zažít. Automaticky nepředpokládejte, že každý muž je pro deep throat.

Jste připraveni? Průvodce krok za krokem k deep throat

Všechny otázky zodpovězeny a chcete postoupit do vyšší třídy? Pak přichází průvodce, jak s deep throat uspět.

 • Praxe dělá mistra

Pokud se chcete připravit na deep throat, můžete se naučit překonávat přirozený dávicí reflex pomocí vibrátoru nebo zubního kartáčku. Za tímto účelem tlačte hlavičku kartáčku směrem k hrdlu - co nejdále to jde a buďte opatrní. Pokud si na tento pocit po několika zkušebních jízdách zvyknete, můžete kartáčkem provádět další krouživé pohyby. Pokračujte tak dlouho, dokud se nebudete cítit dostatečně jistě a nevyzkoušíte to na svém partnerovi.

 • Výběr správného okamžiku

Opět nepředpokládejte, že každý muž to chce. Promluvte si o hranicích. Není žádná ostuda, když to nemáte předem nacvičené.

 • Čím větší, tím je to obtížnější

Pokud je jeho penis již velký a tvrdý, bude hluboké kouření napoprvé těžší. Zkuste to s jeho neztopořeným údem, tedy když je ještě měkký a menší.

 • Zvolte si nejlepší polohu

Pro mnoho žen i mužů je provádění deep throat snazší, když je hlava mírně hyperexponovaná. Za tímto účelem si lehněte na záda tak, aby vám muž mohl svůj penis do úst zasunout shora. Nezáleží na tom, zda si lehnete, nebo si penis vezmete hluboko do úst shora: Dbejte na to, abyste měla prostor, abyste mohla odtáhnout hlavu a dát si pauzu. Budete ji potřebovat!

 • Dýchejte a uvolněte se

Dejte si čas. Hluboký orál není pro ty, kteří spěchají. Uvolněte se. Jakmile se svaly v krku napnou, deep throat je jen stěží možný. Nebudu zastírat, že s dýcháním budou problémy. Nepropadejte panice. Dýchejte dál nosem. Muži se mimochodem také musí uvolnit. Břišní svaly mají oddech. Pokud je břišní stěna napjatá, jeho penis se pohne mírně vzhůru a může dojít k podráždění dávicího reflexu.

 • Interakce rtů a jazyka

Otevřete ústa,  přetáhněte rty přes zuby, aby to vypadalo, že žádné nemáte, a vyplázněte jazyk tak, aby dosáhl na vaši bradu. Vložte si penis do úst. Pohybujte rty nahoru a dolů, jak se dostává hlouběji a hlouběji. Nezapomeňte dýchat! Pokud potřebujete přestávku, řekněte to. Při deep throat není penis v krku po celou dobu. Udělejte 4-5 rychlých pohybů a udělejte pauzu. Pak znovu od začátku. Deep throat je o krku a čelisti. Místo toho, abyste se extra unavovali sáním a cucáním, vstupuje do hry jazyk, který si hraje s délkou penisu.

 • Přestávky jsou v pořádku

Máte pocit, že budete zvracet? Ven s ním! Když to nefunguje, tak to nefunguje. Sex nemá nic společného s agónií. To, že deep throat nefunguje, neznamená, že musíte přestat s felací. Nikdo neočekává, že tuto techniku dokonale zvládnete, je to způsob hraní a někdy funguje lépe a někdy ne.

Dávivý reflex je hlavním protivníkem při deep throat

Ve skutečnosti existuje pouze malá skupina lidí, kteří nemají dávivý reflex. Ale i lidé, kteří ho mají, ho mohou trénovat. Jakmile ho dostanete pod kontrolu, je deep throat až směšně snadný. Dávicí reflex se obvykle spustí, když se něco dotkne zadní části krku, střechy úst, mandlí nebo dokonce zadní části jazyka, což vyvolá pocit podobný křeči nebo reflexní kontrakci a vy se dáte do dávení. Zakašlete a nezřídka se dostaví slzy. V mém případě mi dávení způsobuje i škrabka na jazyk při ranní zubní hygieně. Dávicí reflex lze časem a úsilím znecitlivět. Zda máte pocit, že je to příliš mnoho práce, záleží jen na vás.

 • Použijte prsty, zubní kartáček nebo dildo.
 • Pomalu zasouvejte daný předmět do krku.
 • Dostaví se dávicí reflex a nyní se ho vědomě snažte potlačit. Dýchejte a snažte se ho udržet v krku.
 • Vědomě se soustřeďte na to, abyste se zklidnili. Klíčové je nepřestávat se snažit, i když se čas od času znovu začnete dávit.
 • Podržte prst/dildo/zubní kartáček v krku až 10 sekund, aniž byste s ním pohnuli. Nesnažte se jím pohybovat dovnitř ani ven.
 • Cvičte to několikrát denně po dobu jednoho týdne. Na konci týdne by to mělo být snazší.
 • Až budete mít reflex pod kontrolou, zkuste pohybovat předmětem v ústech.
 • Nyní to zkuste s penisem!

Co by muži měli vědět o deep throat

Poskytnutí deep throat je nepohodlné a náročné. Proč to vlastně děláme? Protože to tak chceme. Proto byste jako muž měl ocenit, když to někdo zkouší. Znamená to také věnovat pozornost tomu, zda osoba, v jejímž krku se penis nachází, nepotřebuje přestávku. Užívejte si deep throat, protože to přináší zcela výjimečný pocit z orálního sexu, ale dávejte si pozor, abyste ze samého potěšení nepřiráželi až příliš silně.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best