Home  /  Bulletin  /  Známe vítěze Elite Model Look 2023: Kdo jsou nové naděje modelingu?

Známe vítěze Elite Model Look 2023: Kdo jsou nové naděje modelingu?

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 30. srpna uskutečnilo finále nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku. Projekt, do kterého se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z celého světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenskou republiku. Stali se jimi Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny.
31.08.2023
Text: Redakce

O nových talentech světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelka a tvář soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023 Michaela Kocianová, globální ředitelka Elite Model Look Jennifer May Cope, ředitelka Oriflame ČR Jessica Andersson, zástupce Elite Paris Lena Bodet či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, který o soutěži říká: „Jsem moc rád, že se nám opět podařilo zorganizovat ve Španělském sále krásný finálový večer Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR. Silný potenciál všech finalistů nám jako mateřské agentuře určitě umožní realizaci úspěšných dlouholetých kariér pro tyto mladé lidi.“

Projekt, do kterého se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z celého světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenskou republiku. Stali se jimi Aneta Matúšková a Filip Kocábek za Českou republiku a Zuzana Kistyová a Ivo Korčák za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále. Porota rozhodla rovněž o vítězství Nikity Podovaylenka z Ukrajiny.

Vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pro Českou a Slovenskou republiku mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže. „Těší mě, že jsme dnes odborníkům z oblasti módy a hostům představili nové tváře s potenciálem Lindy Vojtové, Karolíny Čapkové, Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme potkávat ve světových metropolích módy a vídat na titulních stranách módních časopisů,“ dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Eva Klímková, Aneta Měšťanová, Karo Čapková, Agáta Burešová, Rezi Šimonová a také slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Michaela Hlaváčková a další.  O hudební performance se postaral zpěvák s nezaměnitelným hlasem Dan Bárta. V rámci finálového večera vystoupila i slovenská interpretka Katarzia, která celým večerem zároveň provázela. Scénu v rámci letošního ročníku navrhla renomovaná scénografka Lucia Škandíková. Hlavním módním partnerem finálového večera byl OBSESSION concept store, který v České republice zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a další. Mužští finalisté se představili i v oděvech prestižního českého návrháře Jana Černého. O styling celého večera se postarala Daniela Pilná.

Projekt Elite Model Look se i tento rok spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

“Těší mě, že značka Schwarzkopf mohla být i v letošním roce generálním partnerem prestižního projektu Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Schwarzkopf je synonymem pro nádherné vlasy a Elite Model Look synonymem krásných mladých lidí, což je bezchybné spojení pro modelingovou soutěž. Čeští a slovenští finalisté se pravidelně umísťují na předních příčkách světového finále, co je jen dalším důvodem proč ve vzájemné spolupráci pokračovat. Letošním vítězkám a vítězům gratuluji a přeji úspěch na světovém finále i v jejich budoucí kariéře“, říká k projektovému partnerství Roman Kýr, generální ředitel společnosti Henkel ČR a SR.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best