Home  /  Entertainment  /  6 důvodů, proč potřebujete nový skládací telefon Galaxy Z Fold5

6 důvodů, proč potřebujete nový skládací telefon Galaxy Z Fold5

Světu smartphonů čerstvě vládne novinka z dílny Samsung – dvě obrazovky, jeden ohebný displej, nekonečné možností. Už tušíte? Je to tak, pátá generace skládacího telefonu s ohebným displejem Galaxy Z Fold5 je tady. Nejoblíbenější manažerský a hráčský telefon bude v prodeji od 11. srpna, ale už nyní si můžete telefon předobjednat, samozřejmě s bonusem. Ptáte se, proč byste ho měli chtít?
26.07.2023
komerční článek
Foto: Courtesy of Samsung

Samsung od samého vzniku řady Galaxy Z modely piloval a vylepšoval v pevné víře v obrovský potenciál skládacího formátu, přičemž naplno využíval své postavení světové špičky ve výzkumu, vývoji i výrobě. Dnes, o čtyři roky později od představení prvního Folda, už můžeme říct, že skládačky jsou budoucnost – poptávka po modelu Galaxy Z Fold každoročně roste, a to zejména mezi manažery, businessmany a lidmi, kteří potřebují mít telefon jako plnohodnotný pracovní nástroj. Proč tomu tak je?

Obří displej

Samsung Galaxy Z Fold5 zdánlivě působí jako klasický telefon, tak jak ho známe. Po rozložení se vám však v celé své kráse ukáže velký dotykový displej s úhlopříčkou 7,6”, se kterým je radost pracovat. Ten je koneckonců tím, co uživatele z celého světa na tomto telefonu láká ze všeho nejvíc. Skvělý pro sledování oblíbených seriálů či hraní her, ale také pro pracovní záležitosti – na velkém skládacím displeji si výborně vedou i kancelářské programy ze sady Microsoft Office nebo Outlook.

Multitasking

Obrazovku je možné rozdělit do více oken a v jeden okamžik tak pracovat v několika aplikacích, aniž byste mezi nimi museli přepínat, a tak si například během videohovoru můžete do vedlejšího okna rovnou psát poznámky pomocí pera S Pen a ještě u toho procházet podklady.

S Pen

A právě podpora pera S Pen je nepostradatelným doplňkem telefonu. Napište si rychlou poznámku, kreslete si myšlenkové mapy nebo ovládejte S Penem telefon na dálku.

Vylepšené pracovní prostředí

Vylepšená lišta Taskbar umožňuje rychle přepínat mezi často používanými aplikacemi. Nyní se na ní zobrazí až čtyři nedávno používané programy. Nově funguje i přesouvání souborů obouruč, což se při práci může rovněž hodit – zejména při pohybu se soubory z displeje na displej. Stačí třeba jedním prstem podržet obrázek v galerii a druhým otevřít aplikaci s poznámkami, do které fotografii přesunete.

Bezpečný zvenku i uvnitř

Hlavní displej telefonu Galaxy Z Fold5 disponuje novou vrstvou k tlumení nárazů a celkově pevnějším provedením. Kromě toho zařízení ochraňuje nejodolnější sklo a vylepšený rám, které ještě lépe tlumí nárazy. Samozřejmostí je garance 200 000 ohybů. Voděodolnost je už u skládacích zařízení Samsung standardem. Uživatelé se zároveň o bezpečí svých telefonů nemusejí bát nejen „zvenku“, ale ani „zevnitř“. S oběma přístroji totiž firma garantuje pět let bezpečnostních aktualizací a čtyři budoucí generace operačního systému.

Rozumí si se svou Galaxy rodinou

Pokud jste navíc opravdový fanda technologických novinek, telefon pravděpodobně nebude to jediné high-tech zařízení, které používáte. Kromě Galaxy Z Fold5 vás budou zajímat i další novinky s ním představené – chytré hodinky Galaxy Watch6 nebo elegantní navrátilec Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou vám budou dokonale asistovat nejen při práci i sportu, ale i během spánku. Celou Galaxy rodinu pak můžete doplnit i o tablet Galaxy Tab S9, přičemž v kombinaci právě s Galaxy Fold5 lehce zapomene, že existuje něco jako počítač.

Jestliže se nového Galaxy Z Fold5 už nemůžete dočkat, máme pro vás skvělou zprávu – Samsung již spustil předobjednávky. Výhodou není pouze včasné pořízení, ale můžete díky tomu i výrazně ušetřit. Pokud si do 10.8.2023 včetně nebo do vyprodání zásob předobjednáte na eshopu www.samsung.cz, v kamenných prodejnách Samsung nebo u vyprodaných prodejců elektroniky Samsung Galaxy Z Fold5, získáte bonus v podobě modelu s dvojnásobnou kapacitou paměti za cenu telefonu s kapacitou nižší. Všichni, kdo si telefon pořídí do 31.8.2023 pak automaticky získávají prémiové pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma. Kromě toho platí i pravidelná speciální výkupní akce, kdy můžete odprodat své staré zařízení jakékoliv značky a k výkupní ceně získat ještě bonus v hodnotě 5 000 Kč.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best