Home  /  Entertainment  /  Barbie, Mission: Impossible 7, nebo Haunted Mansion. Tohle jsou nejlepší filmy letošního července

Barbie, Mission: Impossible 7, nebo Haunted Mansion. Tohle jsou nejlepší filmy letošního července

Tyto hlavní novinky nás čekají v kině - od Barbie po Oppenheimera.
30.06.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.

Naše láska ke kinematografii nikdy nekončí. Každý měsíc ji k novému životu probouzejí geniální, vzrušující, napínavé, emotivní a dokonce i děsivé filmy. Červenec 2023 se za nic nemusí stydět. Tento měsíc nás mimo jiné čeká zářivě růžová filmová podívaná. Řeč je samozřejmě o Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem. Kdy se tento film (a všechny další zajímavé snímky) dostane v červenci do kin, které herce můžeme očekávat a jak vypadají trailery: Máme pro vás všechny důležité informace o nejdůležitějších novinkách v kinech v červenci 2023.

Tohle jsou filmy, které můžeme očekávat v červenci 2023:

  • Mission: Impossible 7 - Dead Reckoning 1. část
  • Oppenheimer
  • Barbie
  • Talk To Me
  • Haunted Mansion

Mission: Impossible 7 - Dead Reckoning 1. část

Jeden z nejslavnějších agentů světa Ethan Hunt (Tom Cruise) se vrací na velké plátno. V dlouho očekávaném sedmém díle Mission: Impossible jde o všechno. Hrozí, že se nový, extrémně nebezpečný zbraňový systém dostane do nesprávných rukou. Přežití celého lidstva je nyní v rukou Hunta a jeho týmu IMF. Ale zatímco se tato vše pohlcující mise chystá začít, Ethana Hunta zároveň dostihnou temné ozvěny jeho minulosti. Začíná smrtící závod kolem světa proti všemocnému nepříteli. Oficiální uvedení do kin: 13. července.

2. Oppenheimer

Cillian Murphy ztělesňuje Julia Roberta Oppenheimera, teoretického fyzika, který je stejně jako jeho žena Kitty (Emily Blunt) vědec se strastmi a trpící duší. Jako šéf laboratoře v Los Alamos v rámci projektu Manhattan vyvíjí jednu z nejnebezpečnějších zbraní na světě dodnes: atomovou bombu. Aniž by věděl, že jeho vynález bude mít brzy vážné následky v Hirošimě a Nagasaki, nechal se za svůj projekt označit za "otce atomové bomby". Dramatický příběh a konečně další velký filmový výkon Cilliana Murphyho. Oficiální uvedení do kin: 20. července.

3. Barbie

Na tento růžový film jsme všichni netrpělivě čekali. V hlavních rolích Barbie se představí Margot Robbie a Ryan Gosling a režíruje Greta Gerwig. V Barbielandu je vlastně všechno dokonalé. Všechno je růžové a všechno má své místo, svůj řád a svá pravidla. Když se ale Barbie (Margot Robbie) chová až příliš výstředně a vymyká se normám, je vyhozena a vykázána do normálního světa. Krasavec Ken (Ryan Gosling) ji doprovází a společně objevují svět a jedno nové dobrodružství za druhým. Barbie však také musí zjistit, že v normálním světě existuje jiná definice dokonalosti. Vrací se do Barbielandu a snaží se obyvatele seznámit se svými novými poznatky. Oficiální uvedení do kin: 20. července.

4. Talk To Me (Mluv se mnou)

V týdnu na přelomu července a srpna bude také uveden nový horor. Stojí za ním opět produkční a distribuční společnost A24, která je v hororovém žánru již absolutní známkou kvality. Tentokrát jde o tajemnou nabalzamovanou ruku. Když ji skupina přátel objeví a zjistí, že se s ní dají vyvolávat duchové, stanou se na novém vzrušení závislí, dokud to jeden z nich nepřežene a nevyvolá strašlivé nadpřirozené síly. Oficiální uvedení do kin: 3. srpna.

5. Haunted Mansion (Strašidelný dům)

Gabbie (Rosario Dawson) vychovává sama svého devítiletého syna Travise (Chase W. Dillon). Gabbie koupila za hubičku staré sídlo a nastěhuje se do něj spolu s Travisem. Oba však brzy zjistí, že v nízké ceně byl jistý háček: v domě straší. Sami si s tím neporadí a najmou si pestrou partu duchařských expertů (včetně Tiffany Haddish a Owena Wilsona), aby sídlo duchařských squatterů zbavili. Všichni však rychle narazí na své limity a nic stejně nejde podle plánu. Oficiální datum premiéry: 27. července.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best