Home  /  Entertainment  /  Co si pustit, když jste dokoukali čtvrtou sezónu seriálu You?

Co si pustit, když jste dokoukali čtvrtou sezónu seriálu You?

Těchto 5 seriálů od Netflixu je přinejmenším stejně dobrou alternativou.
17.02.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Netflix

Máme špatné, dobré a velmi dobré zprávy. Špatná zpráva: Jako fanoušci seriálu You od Netflixu už máte novou čtvrtou sérii (1. díl) pravděpodobně za sebou, protože dosud bylo odvysíláno jen pět dílů. Dobrou zprávou je, že druhá část čtvrté sezóny vyjde již za necelý měsíc. A velmi dobrá zpráva: Pro všechny, kteří by rádi zrušili předplatné Netflixu bez You, jsme našli pět opravdu dobrých alternativ, které jsou přinejmenším stejně dobré a napínavé jako stalkerský seriál.

Alternativy pro vás: Těchto 5 seriálů Netflixu je stejně dobrých

1. What/If

2. The Stranger

3. Clickbait

4. Dirty John

5. Ví o vás

1. What/If

Vědkyně Lisa Donovanová (Jane Levyová) uzavře skandální dohodu s investorkou Anne Montgomeryovou (Renée Zellwegerová), aby mohla financovat svůj výzkum rakoviny: Na oplátku má Anne dostat jednu noc s Lisiným manželem - vše je smluvně ošetřeno. Seriál What/If nebyl všemi kritiky hodnocen dobře. Pokud však někdo hledá podobné příběhy jako You, pak zde najde to, co hledá. Alternativa je dobrá a hvězdami jsou skuteční lidé.

2. The Stranger (Cizinec)

Adam Price (Richard Armitage) vede dokonalý život: šťastné manželství, skvělý dům a dvě báječné děti. Když mu však jednoho dne v baru cizí muž pošeptá do ucha tajemství o jeho ženě, jeho život se obrátí vzhůru nohama. Brzy se ocitne uprostřed spiknutí a v sázce je jeho přežití. Skutečnost, že seriál od Netflixu The Sztanger je dokonalou alternativou k You, je stejně děsivá jako seriál samotný. Napětím nabitá jedna sezóna zaujme od začátku do konce.

3. Clickbait

Nick Brewer (Adrian Grenier) vede více než harmonický rodinný život otce dvou synů a skvělé manželky. Pak ale Nick náhle zmizí a objeví se unesený na videu na internetu. Jeho život je v ohrožení a život jeho rodiny je z jednoho okamžiku na druhý naprosto chaotický. Rodina se vydává hledat únosce a čas se náhle krátí. Clickbait je velmi napínavé drama, i když místy nejde o jednoduchý seriálový materiál, ale to ani You.

4. Dirty John (Špinavej John)

Antologický seriál Dirty John se zabývá skutečnými zločiny a vychází ze stejnojmenného podcastu deníku Los Angeles Times. Podvodník John Meehan (Eric Bana) alias "Špinavý John" svede dobře situovanou návrhářku interiérů Debru Newellovou (Connie Brittonová) a v mžiku se s ní ožení. Přestože jsou zřejmé náznaky, že John nemá dobré úmysly, Debra to přes své růžové brýle obratně ignoruje. To nám navozuje správné You vibes.

5.  Behind her eyes (Ví o tobě)

Louise Barnsleyová je mladá svobodná matka, jejíž poklidný život sužují noční děsy. Situace se však změní, když se romanticky zaplete se svým pohledným a záhadným šéfem, psychiatrem Davidem Fergusonem. Aby to bylo ještě složitější, David je navíc ženatý s krásnou a zdánlivě dokonalou Adele. Když Louise náhodou potká Adele, navážou spolu tajné přátelství. Adele se před lety naučila ovládat své vlastní noční můry a chce to naučit i Louise. Milostný trojúhelník se rozvine v neproniknutelnou síť lží a tajemství, která pomalu, ale jistě vycházejí najevo. Ideální pro všechny fanoušky seriálu You on Netflix.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best