Home  /  Entertainment  /  Co vše musíte vědět o letošním ročníku PLES SOBJE?

Co vše musíte vědět o letošním ročníku PLES SOBJE?

Již čtvrtý ročník PLESU SOBJE by MUMM, který je vnímán jako jedna z nejžádanějších akcí spojující zajímavé osobnosti z lokální hudební a kreativní scény, se uskuteční 25. února 2023 v kulturním centru VZLET v pražských Vršovicích. Jaký bude dresscode? Kde koupit vstupenky? A jaký bude program? Přinášíme přehled všech důležitých informací.
20.02.2023
Text: Redakce
Foto: Jakub Zeman

Kdy se uskuteční další PLES SOBJE?

Čtvrtý ročník PLESU SOBJE by MUMM, se uskuteční 25. února 2023 v kulturním centru VZLET v pražských Vršovicích. Surrealistický bál, radovánky a party v jednom rozvíjí každý rok kreativitu svých hostů stanoveným tématem večera. Účastník je aktivní součástí konceptu a programu akce.  Na letošní ročník zve PLES SOBJE by MUMM k prezentaci svého hrdinského „alter ega“, kde každý může být kýmkoliv chce. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na serveru GoOut.

Jaký bude dresscode PLESS SOBJE?

Milovníci individuality, svobodné kreativity a inovací opět vítají výzvu vyjádřit se na dané téma prostřednictvím svého outfitu. Jako základ dress codu je stanoveno klasické minimalistické tuxedo, kreativitě se však meze nekladou a je jen na každém, jakou verzi svého vnitřního (super)hrdiny bude chtít prezentovat. Povinnou podmínkou oblečení je maska. 

Organizátoři chtějí, aby si host užil nejen samotný PLES SOBJE BY MUMM, ale i přípravu na něj. Večer, kde se berlínská dekadence potkává v Praze s vídeňskou noblesou letos nabádá k androgynní sebeprezentaci, překročení komfortních dennodenních konvencí mezi běžným já a jeho nespoutanou ba dokonce neobjevenou alternací.

Na co se můžete těšit během večera?

Večer plný zážitků a emocí podtrhne exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté budou moci vychutnávat po celou dobu dění. Červená sklenička se šampaňským MUMM tvoří již nedílnou součást kreativních outfitů. V rámci večera bude připraven i zajímavý zážitkový food pop-up.  Celou akci programově otevře nová tvář scény –⁠ dýdžejka SILV, a proto si rozhodně začátek PLESU SOBJE BY MUMM nenechte ujít.

Další ženou, jež předvede svou skvělou show, je zkušená dýdžejka ~veni patřící pod projekt Addict Sound & Rave, která má nesmazatelnou stopu na české a slovenské rapové a elektronické scéně.  Záruku kvality představuje dýdžej nrmn a jedna z nejsledovanějších osobností své generace, hudební producent a dýdžej Jakub Strach aka NobodyListen. Součástí výjimečné party byl již minulý rok. 

Scénografii události má pod svými křídly Palma de Alma, multidisciplinární kreativní studio dvojice designérek Viktorie Prokopové a Magdalény Vojtekové. Premiérově bude v rámci PLESU SOBJE BY MUMM k dispozici ateliér Final Touch, kde budou pro ještě větší umocnění originálních outfitů k dispozici profesionální make-up artisté připravení zhmotnit detaily vaší představy vnitřního (super)hrdiny.

Kde se dají koupit vstupenky?

Vstupenky jsou již nyní v předprodeji na serveru GoOut.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best