Home  /  Entertainment  /  Connor McGregor míří do Hollywoodu

Connor McGregor míří do Hollywoodu

Dvojnásobný šampion UFC Connor McGregor se poprvé objeví v celovečerním filmu, a to po boku Jakea Gyllenhaala v remaku akčního filmu Road House z 80. let.
09.08.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty Images

Hollywood se již nějakou dobu snažil obsadit tohoto čtyřiatřicetiletého irského ranaře, ale McGregor nechtěl jen tak skočit do čehokoliv a chtěl, aby projekt, ve kterém debutoval, byl ten pravý. Podle serveru Deadline byl McGregor přesvědčen, aby hrál v remaku poté, co poprvé shlédl původní film z roku 1989, v němž hrál Patrick Swayze.  

Snímek sleduje bývalého zápasníka UFC Daltona (Gyllenhaal), který přijme práci vyhazovače v drsném motorestu Roadhouse ve Florida Keys, ale brzy zjistí, že ne všechno je v tomto tropickém ráji takové, jak se zdá. Ačkoli přesné podrobnosti o tom, koho bude McGregor hrát, nejsou známy, zdroje uvádí, že v projektu bude hrát původní postavu a ne sám sebe.  

„Conor McGregor je opravdu nadšený, že může rozšířit svou bohatou kariéru a spojit se s Jakem Gyllenhaalem v remaku oblíbené klasiky Road House,“ uvedla McGregorova mluvčí Karen J. Kessler. „Přestože boj zůstává jeho prioritou, je to začátek dalšího úspěšného podniku v McGregorově impériu.“

McGregor si již ve sportovním světě vybudoval svůj odkaz mnoha úspěchy – mimo jiné se stal vůbec prvním dvojnásobným šampionem v historii UFC, když v listopadu 2016 porazil Eddieho Alvareze. Jeho herecký debut však není míněn jako změna kariéry. Půjde o vedlejší projekt McGregora, který se stále zotavuje z fraktury nohy, již utrpěl loni v létě v zápase s Dustinem Poirierem.    

Ačkoli většina fanoušků MMA se domnívá, že McGregorovy nejlepší zápasnické dny jsou již za ním, očekává se, že se do oktagonu někdy vrátí – i když je nepravděpodobné, že by ho trápil nedostatek peněz. McGregor prý nyní částečně obnovil svůj trénink a očekává se, že se do ringu vrátí ještě letos, přičemž mezi jmény, o nichž se mluví jako o možných soupeřích, jsou Michael Chandler, Charles Oliveira nebo Nate Diaz.  

Snímek Road House se má začít natáčet tento měsíc v Dominikánské republice.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best