Home  /  Entertainment  /  Doma jako v kině

Doma jako v kině

Pohled vpřed, zvuk všude kolem. Pokud máte rádi strhující filmové zážitky a chcete se ponořit do pohlcujícího světa zvuku a obrazu, je pro vás Beosound Theatre jasnou volbou.
11.07.2023
komerční článek
Foto: Courtesy of brand

Zažijte kino jako nikdy předtím! Dánská audio značka Bang & Olufsen představuje Beosound Theatre, inovativní a precizně zpracovaný soundbar. To, co dříve dokázaly pouze sestavy více reproduktorů, tentokrát zvládne jediný soundbar, který vám pomůže využít potenciál vysoce kvalitních streamovacích služeb, jež jsou nyní k dispozici.

Novým soundbarem můžete doplnit domácí televizní systém bez ohledu na to, zda je potřeba ho upevnit na stěnu nebo postavit na zem. Díky tomu tak dokonale zapadne do interiéru a nezabere více místa než stávající televizor. Hliníková „křídla“ se navíc dají roztáhnout, což je ideální možnost v případě, že byste v budoucnu zatoužili po větší televizi.

Ať už jste filmovým nadšencem, milovníkem hudby nebo obdivovatelem dokonalého designu, domácí kino Bang & Olufsen Beosound Theatre je investicí, která vám přinese nekonečné hodiny radosti. Vytvořte si svůj vlastní prostor pro dokonalý zvukový a vizuální zážitek a dopřejte si luxusní estetiku, která se stane nedílnou součástí vašeho domova.


Bang & Olufsen Beosound Theatre, cena od 156 990 Kč, Dostupné online na bang-olufsen.com  i v nově zrenovovaném Bang & Olufsen store na adrese Dušní 10, Praha 1.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best