Home  /  Entertainment  /  Geissens, Kardashians a nyní i Stallones: Tyto rodiny mají vlastní reality show

Geissens, Kardashians a nyní i Stallones: Tyto rodiny mají vlastní reality show

Sylvester Stallone přichází do Paramountu+ s vlastní reality show. The Family Stallone se podívá zblízka i na tři dcery a manželku Jennifer.
16.06.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Paramount+

Reality show jsou pro většinu z nás "guilty pleasure". U těchto seriálů nemusíte přemýšlet o problémech světa, ale můžete se soustředit na to, co je opravdu důležité: na dramata ostatních lidí. Bez ohledu na to, kolik hádek máte s vlastní rodinou, je dobré vidět, že ani jiné rodiny nejsou dokonalé. Reálné rodinné skandály nejsou ničím neobvyklým, ale ti, kteří si z nouze udělají ctnost, mohou ze své dysfunkční rodiny udělat zlatý důl. Tyto reality show proslavily již nejednu rodinu.

Tyto rodiny mají vlastní reality show

Je zábavné sledovat životy jiných lidí a dost často se chytáme za hlavu, protože nemůžeme uvěřit tomu, co vidíme. Jsme zvědaví, čím nás The Family Stallone pobaví.

1. The Family Stallone

Sylvester Stallone je jedním z nejslavnějších herců na světě. Na druhou stranu jeho rodina je vidět jen zřídka, a když už, tak většinou na červeném koberci vedle něj. Nyní máme možnost nahlédnout do soukromí rodiny Stalloneových mnohem více. Kromě jeho tří dcer Sophie, Sistine a Scarlet a Stalloneho manželky Jennifer budou k vidění také jeho herečtí kolegové jako Dolph Lundgren a Al Pacino. Co přesně nám rodina nabídne, můžete vidět od 17. května. Rodinu Stalloneových můžete sledovat na Paramount+.

2. The Osbournes

Všechno to začalo touto reality show. V roce 2002 odstartoval na MTV dokumentární seriál The Osbournes. Rodinu, jako je ta Ozzyho Osbourna, jsme jinak znali jen z filmů, a pak už to byla jen fikce. Najednou Ozzy, jeho žena Sharon a jejich dvě děti Jack a Kelly otřásali televizním světem. Ozzy Osbourne byl první celebritou, která nechala televizní kamery nahlédnout do svého soukromí. V minulosti se ikona heavy metalu proslavila tím, že ukusovala hlavy netopýrům, ale teď musela uklízet nepořádek po svých psech, nerozuměla videorekordéru nebo křičela na svou bláznivou rodinu. Osbournovi měli prostě problémy jako každá jiná rodina.

3. Keeping up with the Kardashians

Vše začalo sexuální nahrávkou, kterou Kim Kardashian zveřejnila se svým tehdejším přítelem. To katapultovalo rodinu Kardashianových/Jennerových do centra pozornosti. Krátce nato se začala natáčet reality show Keeping up with the Kardashians. Zaměřuje se na sestry Kim, Khloe, Kortney, Kendall a Kylie a jejich matku a manažerku Kris Jenner. K nim se přidává řada slavných přítelů a manželů. Seriál ukazuje bohatý soukromý život i jejich podnikatelské aktivity. Různé série seriálu Keeping up with the Kardashians vysílají společnosti Disney+ a Netflix.

4. Geissenovi

Také v Německu existuje rodina, která se nechává doprovázet kamerami téměř v každé životní situaci a která je již 12 let nedílnou součástí popkultury. Řeč je samozřejmě o Die Geissens - příšerně oslnivé rodině. Robert, manželka Carmen a dcery Davina  a Shania tráví léto v Monaku a zimu v Kitzbühelu nebo v Dubaji. Seriál RTL2 přitahuje každý týden k obrazovkám miliony diváků a jeho trend je stoupající. Život rodiny Geissových, který původně začínal jako experiment, se stal vlajkovým formátem stanice. Die Geissens - eine schrecklich glamouröse Familie se vysílá na RTL2.

5. 19 and Counting

Reality show s rodinami fungují dobře, protože ukazují zcela absurdní život, do kterého jinak nemáme možnost nahlédnout. 19 and Counting je toho velmi specifickým příkladem. Reality show se točí kolem rodiny Duggarových. Jim Bob a jeho žena Michelle Duggarová žijí společně se svými 19 dětmi - devíti dcerami a deseti syny - jejichž jména začínají na písmeno "J". Rodina je extrémně věřící a nevěří na antikoncepci (samozřejmě!). Žijí také podle dalších přísných pravidel stanovených jejich vírou. Rodina byla silně kritizována za svůj postoj ke komunitě LGBTQIA+. Seriál náhle skončil v roce 2015, když vyšlo najevo, že jeden ze synů sexuálně obtěžoval své sestry a rodina to kryla. Od té doby se s rodinou řada dcer rozešla.

6. Sister Wives

Utah a Arizona povolují mnohoženství. To znamená, že muž má právo mít několik manželek. Ne vždy se tak děje v rámci sekty. Můžete s o tom přesvědčit v americké reality show Sister Wives - Všechny moje ženy. Kody Brown a jeho čtyři manželky Meri, Janelle, Christine a Robyn žijí se svými 16 dětmi v americkém státě Utah. Jsou snímány, jak se vyrovnávají se svými neobvyklými vztahy, včetně toho, že se musí vypořádat se žárlivostí, předsudky, starostmi o peníze a spoustou dotěrných dětí. O rodinách se neustále píše v bulvárních novinách a nikdy se neobjevují pozitivní příběhy, přesto je tato reality show poměrně populární. Sister Wives - all my wives si můžete pustit prostřednictvím služby Amazon Prime.

7. Duck Dynasty

Při pohledu na Phila Robertsona by vás to ani nenapadlo, ale je nejen hlavou rodiny Robertsonů, ale také vynálezcem zvláštní píšťalky na přilákání kachen. Rodina žije ve státě Louisiana a kolem loveckých produktů vybudovala mnohamilionové obchodní impérium. Podivínští muži nosí plnovousy, které by mohly konkurovat ZZ Top. Seriál je typicky "jižanský". Neobjevují se v něm barevní lidé a ženy mají tradiční role. Přesto si tato reality show získala věrnou fanouškovskou základnu. Duck Dynasty si můžete pustit prostřednictvím služby Prime Video.

8. Growing Up Gotti

Bývaly doby, kdy jméno Gotti nahánělo ostatním lidem strach. S mafiánským bossem Johnem Gottim si totiž nikdo nezahrával. Ale mafiánské kouzlo je pryč. Victoria Gotti, dcera zesnulého mafiánského bosse, si to nechce přiznat. Její tři synové Carmine, John a Frank vedou neustálý boj s okolím a problémy jí dělá i žárlivý bývalý manžel. Celá rodina působí dost nesympaticky a pravděpodobně stále věří, že jméno Gotti otevírá dveře. Po třech sezónách byl konec. Seriál Growing Up Gotti si můžete pustit prostřednictvím služby Prime Video.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best