Home  /  Entertainment  /  Hnízdečko lásky Megan Fox

Hnízdečko lásky Megan Fox

Ve čtvrti celebrit v Los Angeles je na prodej dům, který byl nejen domovem různých hvězd, ale objevil se i v televizních seriálech.
26.08.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Compass.com

Luxusní dům celebrit s vlastním tenisovým kurtem je v současné době na prodej za 6,4 milionu dolarů. Nachází se v Encinu, oblíbené čtvrti celebrit v Los Angeles v Kalifornii. V souladu s tím již měl několik slavných předchozích nájemníků - a dokonce byl viděn ve filmu Smrtonosná zbraň a seriálu NCIS: Los Angeles.

Dům v současné době vlastní kanadská zpěvačka Betty Moon, která ho koupila před téměř deseti lety za 3,54 milionu dolarů. Za tu dobu se v nemovitosti vystřídali basketbalista LeBron James a rapperka Cardi B a kdysi zde měli hnízdečko lásky Megan Fox a Machine Gun Kelly.

Knihovna a bar

Vila byla postavena již v roce 1960, ale od té doby prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se na pozemku o rozloze téměř 2400 metrů čtverečních. Za obrovskými vstupními dveřmi se skrývá vstupní prostor s galerií a do horního patra vede schodiště s kovaným zábradlím.

V domě jsou různé krby a jídelna s mimořádně vysokým stropem. V přízemí se dále nachází tzv. wet bar, tedy bar s tekoucí vodou, kuchyně s prostorným kuchyňským ostrůvkem a obývací pokoj. Pokud se tam budete nudit, můžete si zahrát kulečník v kulečníkové místnosti, zacvičit si v posilovně, podívat se na film v domácím kině nebo si vybrat dobrou knihu z domácí knihovny.

Mimořádně velká vana

Všechny prostorné ložnice mají vlastní koupelnu. Hlavní ložnice má dokonce vlastní krb, šatní skříň a velkou mramorovou vanu. Zvláštní předností domu na adrese 16020 Valley Vista Boulevard je však zahrada.

Najdete zde nejen bazén a tenisový kurt, ale také více než 40 různých ovocných stromů, venkovní kuchyň s barem a celou řadu útulných míst, kde si můžete užívat kalifornského slunce.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best