Home  /  Entertainment  /  Hvězdné páry, které se rozešly v roce 2022

Hvězdné páry, které se rozešly v roce 2022

Od rozvodu Toma Bradyho a Gisele Bundchen po rozpad vztahu Kim Kardashian a Peta Davidsona.
30.12.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

I celebrity mají zlomené srdce. Tak by se dal parafrázovat název populární telenovely z 80. let, protože v roce 2022 skončilo mnoho slavných párů: od Kim Kardashian a Peta Davidsona po Toma Bradyho a Gisele Bundchen, od Lisy Bonet a Jasona Momoa po Harryho Stylese a Olivii Wilde. Došlo k rozvodům, více či méně přátelskému odcizení, slzám, obviňování prostřednictvím sociálních sítí a novým vzplanutím, která nahradila staré partnery.

Zde jsou některé z párů celebrit, které se rozešly v roce 2022

Kim Kardashian & Pete Davidson

Kim Kardashian a Pete Davidson se po devíti měsících vztahu rozešli. Důvod? Vzdálenost kvůli Petovu nedávnému přestěhování do Austrálie za prací. Jediní, kdo slavili, byli Kanye West, který se komikovi vysmíval a urážel ho ( spolu s falešným nekrologem) za to, jak dlouho chodil s jeho bývalou ženou, a Emrata, Davidsonův nový flirt. Nicméně Kim a Pete byli ve svém falešném uvolněném chování mezi procházkami ruku v ruce, výlety do kina, jízdami na horské dráze, společnými pizzami a dny na pláži tak roztomilí, že se na ně dalo dívat. Ti dva zůstali přáteli a Kim nadále prohlašuje, že Pete je "nejsladší a nejmilejší člověk na světě".

Michael B. Jordan & Lori Harvey

Někoho, kdo "má smysl pro humor a je opravdu chápavý, protože život (herce) rozhodně není příznivý pro vztah". To byly vlastnosti ideální ženy podle Michaela B. Jordana a chvíli se zdálo, že tento popis na Lori Harveyovou dokonale sedí. Herec a modelka spolu začali chodit v listopadu 2021 a oficiálně jako pár debutovali na afterparty po předávání Oscarů v roce 2022. Loni v červnu si pak dali sbohem, zřejmě kvůli věkovému rozdílu. Michaelovi je 35 let a byl připraven založit rodinu, zatímco Lori, které je teprve 25 let, se ještě na to necítila. Podle zvěstí modelka nyní randí s jiným hercem, Damsonem Idrisem.

Harry Styles & Olivia Wilde

Vždy velmi diskrétní, nikdy nebyli oficiálně vyfotografováni společně, a to ani na červeném koberci filmu Neboj se, miláčku (vzpomínáte na všechny ty spory kvůli tíživé atmosféře způsobené Harryho vztahem s Olivií, která byla v době natáčení ještě vdaná?), díky němuž se do sebe zamilovali. Zdálo se, že navzdory věkovému rozdílu a neustálému mediálnímu tlaku, kterému byli vystaveni, jsou si velmi blízcí, přesto se jejich cesty po dvou letech vztahu rozešly. Poslední ranou pro pár byly zřejmě dva naprosto neslučitelné programy, pracovní závazky obou, které je vedly k tomu, že se od sebe často vzdalovali, ale také nebezpečná blízkosti Harryho k jeho bývalé Kendall Jennerové, která se "shodou okolností" stala v těchto dnech opět svobodnou. Kdo ví, zda se v příštích měsících zrodí nový pár?

Zach Braff & Florence Pugh

Poprvé se setkali v srpnu 2018, kdy herec chtěl Pugh obsadit do svého krátkého filmu In The Time It Takes to Get There, ale příběh mezi Florence Pugh a Zachem Braffem začal v roce 2019 poté, co byli v dubnu poprvé společně vyfotografováni. O několik měsíců později se na jejich profilech na sociálních sítích začaly objevovat fotografie, na nichž jsou jako pár, což vyvolalo vášnivou kritiku ze strany haterů kvůli jejich věkovému rozdílu (kolem 20 let). Navzdory potížím zůstali zamilovaní po tři roky, dokud v srpnu 2022 neoznámili rozchod. Florence to zřejmě zlomilo srdce, zejména kvůli příkrým odsudkům lidí, které zřejmě měly předtím značný vliv na její rozhodnutí.

Emily Ratajkowski & Sebastian Bear-McClard

Vzali se v únoru 2018 při civilním obřadu (ona si oblékla okrový oblek od Zary a doplnila ho černým kloboukem s širokou krempou), pouhé dva týdny poté, co svůj vztah zveřejnili, a v roce 2021 se jim narodil prvorozený syn Sylvester. Loni v červenci pak začaly kolovat zvěsti o rozchodu, který byl způsoben jeho neustálými nevěrami. V září 2022 přišlo potvrzení rozvodu Emily Ratajkowski a Sebastiana Bear-McClarda. Od té doby se modelka prohlásila za svobodnou a několikrát randila s Petem Davidsonem. V posledních dnech byla Emrata vyfotografována s umělcem Jackem Greerem.

Tom Brady & Gisele Bundchen

Zprávy o krizi ve vztahu Toma Bradyho a Gisele Bundchen začaly nabírat na obrátkách loni v září poté, co se objevily informace, že modelka po zuřivé hádce opustila jejich společný dům na Floridě a uchýlila se na jejich pozemek v Kostarice. Poté modelka a quarterback po 13 letech oznámili, že se po vzájemné dohodě rozvádějí a zůstanou přáteli a spolurodiči.

Kendall Jenner & Devin Smith

Románek mezi nimi začal v roce 2020 a oficiálně se stali partnery na Valentýna 2021. Pak to pokračovalo zvraty a pády a loni v květnu Kendall Jennerová přivedla Devina Bookera na svatbu své starší sestry Kourtney s Travisem Barkerem, která se konala v Portofinu. Před několika měsíci se cesty modelky a hráče Phoenix Suns rozešly. Oficiálním důvodem je příliš mnoho vzájemných závazků, někteří se však domnívají, že v tom má prsty Harry Styles. Bude to pravda?

Lisa Bonet & Jason Momoa

Jako blesk z čistého nebe oznámili 12. ledna Lisa Bonetová a Jason Momoa po téměř 17 letech společného života na Instagramu odloučení společným příspěvkem, čímž ohromili své fanoušky. Někteří spekulovali o jejím postoji proti vakcíně proti kovidu, jiní o jeho nevěře. Od rozchodu Momoa randí s herečkou Eizou González, ale mnozí doufají, že se ke své bývalé ženě vrátí.

BTS

Nejsou mileneckým párem (alespoň oficiálně), nerozvedli se a nerozešli, ale BTS oznámili pauzu, která potrvá minimálně do roku 2025. Fanoušci byli zoufalí, ale korejská kapela je prý vyčerpaná a navíc rozhodnutí ovlivnil blížící se odchod nejméně dvou členů na povinnou vojenskou službu.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best